logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA YSP-2700 SILVER

Cena 27 990
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

Zvukový projektor 7.1, 16×2W+75W, bezdrátový subwoofer, WIFI, Buletooth, dekodéry DTS-HD/Dolby TrueHD, aut. kalibrace, HDMI (3in/1out),4K60p, HDCP 2.2, optical/coaxial in, DO

Cena bez DPH: 23 132.23
Kód produktu: 130150194555
EAN: 4957812606837
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Elegantní zvukové řešení

Užijte si dokonalý prostorový zvuk při sledování svých oblíbených filmů, seriálů i televizních pořadů. Soundbar Yamaha YSP-2700 vám to umožní, aniž byste museli řešit potíže s umístěním velkých reproduktorů v malém prostoru. Tento zvukový projektor oceníte pro jeho kompaktní rozměry – jedná se o zařízení podlouhlé konstrukce, které dokonale zapadne do kteréhokoliv interiéru.

 

Perfektní zvuk

Navzdory svým malým rozměrům se může tento soundbar pochlubit perfektními vlastnostmi zvuku. Stará se o ně 16 špičkových reproduktorů, které vytvářejí reálné 7.1 zvukové pole.

O perfektní zvuk basové linky vaší oblíbené hudby se postará přídavný bezdrátový subwoofer. Jedná se o speciální 75W reproduktor hlubokých tónů, který můžete umístit kamkoliv do blízkosti soundbaru. S ním se pak subwoofer spojí prostřednictvím technologie Bluetooth.

 

HD Audio

Yamaha YSP-2700 vám přinese dokonale čistý a plný zvuk, který jste doma až dosud neměli možnost zažít. Přístroj je kompatibilní s formáty HD Audio, díky čemuž je schopen reprodukovat zvuk v nadstandardní kvalitě i z Blu-ray disků či jiných digitálních zdrojů.

Pro připojení soundbaru k televizi můžete využít moderní HDMI přípojky, která je plně kompatibilní i s nejnovějšími 4K televizory. K dispozici budete mít celkem tři vstupní HDMI porty, nebude tak mít problém připojit k soundbaru tři digitální přístroje najednou.

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });