logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA YAS-207 BLACK

Cena 8 990
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

Soundbar s podporou DTS Virtual:X a 3D prostorovým zvukem 200W - 4woofery a 2 výškové reproduktory 100W + externí bezdrátový subwoofer 100 W, HDMI, WiFi, Bluetooth, OPT in, AUX in

Cena bez DPH: 7 429.75
Kód produktu: 130150234555
EAN: 4957812620048
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Kompaktní zvukové řešení

Yamaha YAS-207 je špičkovým soundbarem, který vám přinese skutečně oslnivou kvalitu reprodukovaného zvuku. Jedná se o kompaktní zařízení podlouhlého tvaru, které můžete snadno umístit přímo před televizi. Dosyta si s ním pak užijete sledování všech svých oblíbených filmů, seriálů i třeba sportovních přenosů. Můžete se totiž těšit na špičkovou zvukovou kvalitu, o níž se vám dosud ani nesnilo.

Ke svému televizoru soundbar připojíte pomocí optického kabelu nebo moderního rozhraní HDMI.

 

Perfektní výkon

Díky čtyřem wooferům a dvěma výškovým reproduktorům o RMS výkonu 100 W se dočkáte vysoké kvality každičkého reprodukovaného zvuku. Svými nadstandardními parametry vás pak jistě oslní i přídavný bezdrátový subwoofer o výkonu 100 W, který se bude starat o dokonalý zvuk basových linek.

Soundbar Yamaha YAS-207 navíc podporuje moderní technologii DTS Virtual:X, která vám i bez použití dalších reproduktorů poskytne prvotřídní prostorový zvuk.

 

Bluetooth a Wi-Fi

Prostřednictvím soundbaru Yamaha YAS-207 můžete poslouchat nejen zvuk z televize, ale i muziku, kterou máte uloženou ve svém mobilu nebo třeba tabletu. K dispozici jsou zde totiž technologie Bluetooth Wi-Fi, díky nimž můžete zařízení spárovat s celou řadou kompatibilních přístrojů. Pomocí chytré aplikace Home Theater Controller navíc můžete soundbar ovládat i na dálku smartphonem.