logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA YAS-107 BLACK

Cena 6 290
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

výkon 120 W: 30 W x 2 + 60 W built-in subwoofer, DMI control, Bluetooth, 4K 50 / 60 Hz YCbCr=4:4:4, HDR, HDCP2.2, DTS Virtual:X

Cena bez DPH: 5 198.35
Kód produktu: 100000408619
EAN: 4957812619936
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Dopřejte si o stupeň lepší zvuk

Pořídili jste si do svého obýváku moderní televizi a rádi byste si při jejím sledování dopřáli nejen špičkový obraz, ale také mohutný prostorový zvuk? Pokud ano, věnujte pozornost soundbaru Yamaha YAS-107. Jedná se o zařízení, které do vaší domácnosti přinese zvukovou kvalitu, o níž jste si dosud mohli nechat jen zdát. Díky svému kompaktnímu provedení a podlouhlému tvaru přitom tento přístroj ve vašem interiéru nezabere téměř žádné místo – můžete jej položit pod televizi na TV stolek nebo také přichytit ke zdi.

Zásluhou technologie DTS Virtual:X dokáže soundbar vytvářet virtuální 3D zvuk, který vás obklopuje ze všech stran. Čekají vás tak zážitky, které znáte třeba z profesionálně ozvučených kinosálů.

Špičkový výkon a křišťálově čisté dialogy

Celkový zvukový výkon tohoto soundbaru činí skvělých 120 W (uvnitř přístroje se nachází i duální subwoofer). Čeká vás tak pohlcující zvukový zážitek, který oceníte při sledování filmů, poslechu hudby i hraní konzolových her. V případě posluchu mluveného slova (zprávy, řeč filmových postav, sportovní komentář apod.) vás přitom potěší i funkce Clear Voice, která výrazně zvyšuje úroveň dialogů.

Ještě více zábavy s technologií Bluetooth

Prostřednictvím soundbaru Yamaha YAS-107 si poslechnete i muziku, kterou máte uloženou v mobilu, tabletu nebo notebooku. Stačí využít bezdrátovou technologii Bluetooth a začít streamovat zvuk z vašeho chytrého zařízení přímo do soundbaru. Zařízení přitom automaticky zvýší kvalitu komprimovaných nahrávek, a tak se vždy dočkáte opravdu špičkové zvukové kvality.

Jedno dálkové ovládání na vše

Díky podpoře technologie HDMI-CEC můžete ovládat soundbar i televizor jediným dálkovým ovladačem. Zařízení se totiž postará o automatickou synchronizaci obou vašich přístrojů, takže pro vás bude jejich obsluha opravdu komfortní.


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });