logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA NX-N500 WHITE

Cena 19 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

HiFi aktivní reproduktory s WiFi, Bluetooth, DLNA, vTuner, Spotify, 2x45W, OPT in, Aux in, USB in, USD DAC, D/A ES9010K2M, 6,3 +5,9 kgm, MusicCast

 

Typ reproduktoru:
Bezdrátové reproduktory
Cena bez DPH: 16 520.66
Kód produktu: 150240164555
EAN: 4957812592222
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Kvalitní reproduktory pro kvalitní zvuk

Pokud si při poslechu hudby či mluveného slova potrpíte na dokonalé vlastnosti zvuku, jsou pro vás reproduktory Yamaha NX-N500 tím nejlepším řešením. Perfektní kvalitu reprodukovaného zvuku zajišťuje výkon 2x 45 W, dále jistě oceníte i širokou možnost konektivity a elegantní vzhled.

Tato HiFi soustava patří do skupiny zařízení MusicCast, která představuje snadné zvukové řešení pro celou domácnost. Kompatibilní přístroje můžete rozmístit do různých místností a pak všechny ovládat jedinou intuitivní aplikací.

Zvuk z počítače, televize i mobilu

S těmito reproduktory si budete moci dosyta užít zvukový obsah, který máte uložený ve svém počítači či notebooku. Velice snadno tak můžete učinit díky podporované technologii DLNA (The Digital Living Network Alliance), která se postará o propojení široké škály rozličných elektronických přístrojů.

Svůj mobilní telefon můžete k reprosoustavě připojit také pomocí integrovaného USB vstupu, MP3 přehrávač pak například prostřednictvím konektoru typu AUX. Nechybí ani vstup pro klasický optický kabel.

Bezdrátové technologie

Reproduktory se mohou pochlubit také schopností bezdrátového streamování zvuku. Využívají totiž technologie Bluetooth, díky které s nimi máte možnost poslouchat bez použití jediného kabelu hudbu uloženou ve smartphonu či jiném kompatibilním přístroji.

Tyto Hi-Fi reproduktory disponují i Wi-Fi adaptérem, díky kterému na nich můžete naladit nepřeberné množství internetových rádií či jiného zvukového obsahu umístěného na webu. Podporovány jsou například populární služby vTuner a Spotify.