logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA HTR-2071 BLACK

Cena 7 490
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

HTR 2071, 5x 100W, FM/AM tuner, RDS, dekodéry Dolby Digital, DTS, 192 kHz/24-bit Burr Brown D/A, SILENT CINEMA a Virtual CINEMA DSP (17 programů), 4K a BT.2020 pass-through, 4K upscaling from HDMI, HDMI (4 in/1 out), DO

Cena bez DPH: 6 190.08
Kód produktu: 130212874555
EAN: 4957812616591
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Úžasné audiovizuální zážitky

S AV receiverem Yamaha HTR-2071 povýšíte svou domácí zábavu o několik úrovní výš. Relaxace při sledování filmů, hraní počítačových her i poslech vaší oblíbené hudby se s tímto zařízením stane skutečně neopakovatelným zážitkem.

Přístroj se může stát praktickou platformou pro širokou škálu vašich elektronických přístrojů. K dispozici budete mít nejnovější technologie pro přenos zvuku i obrazu, jejichž výhody pocítíte doslova na vlastní kůži. Díky nadčasovému černému provedení přitom receiver skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru.

 

Špičkový hudební výkon

O neopakovatelné zážitky z poslechu hudby nebudete mít nouzi díky výkonu 5x 100 W. Přístroj navíc využívá technologii Yamaha CINEMA DSP, díky které si hravě poradí i s přehráváním HD audia (Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD a řada dalších).

Ať už tak budete sledovat filmy, hrát moderní počítačové hry, nebo třeba poslouchat klasické rádio, vždy se dočkáte prostorového zvuku nadstandardních kvalit.

 

Podpora 4K videa

Silnou stránkou AV receiveru Yamaha HTR-2071 je i schopnost přenosu vysoce kvalitního grafického signálu. Přístroj se totiž může pochlubit kompatibilitou s nejmodernějším 4K rozlišením (Ultra HD) a také technologií HDR (High Dynamic Range). Budete si tak moci naplno vychutnat všechny výhody, které svým uživatelům přinášejí ty nejmodernější televizory.

Díky funkci 4K upscaling se parádního zobrazení dočkáte i v případě sledování videa v nižším rozlišení. Tato funkce totiž dokáže zvýšit kvalitu obrazu tak, aby bylo výsledné zobrazení co nejblíže rozlišení 4K.

 

HDMI konektivita

Tento AV receiver od Yamahy využívá technologii HDMI. Budete tak mít možnost přenášet jediným kabelem obraz i zvuk zároveň, aniž by došlo k jakékoliv komprimaci či znehodnocení audiovizuálního obsahu. Přístroj disponuje čtyřmi vstupy a jedním výstupem pro HDMI kabel.

Zařízení je kompatibilní i s moderním bezpečnostním standardem HDCP 2.2.

 

MP3 v perfektní kvalitě

Pokud často posloucháte hudbu ve formátu MP3, s AV receiverem Yamaha HTR-2071 si rozhodně přijdete na své. Tento přístroj totiž využívá špičkovou technologii Compressed Music Enhancer, která dokáže za pomoci unikátních DSP algoritmů navrátit komprimovaným MP3 souborům jejich původní kvalitu. Za všech okolností se tak dočkáte perfektního zvuku každičkého tónu.

 

Speciální režimy

Prostřednictvím praktického tlačítka SCENE budete moci flexibilně přepínat mezi jednotlivými zdroji audia a videa. K dispozici budete mít přednastavené režimy pro přehrávání disků Blu-ray či DVD, sledování televize a poslech CD či rozhlasu. Receiver disponuje integrovaným tunerem s pamětí na 40 stanic.

Jistě pak oceníte i speciální režim Yamaha ECO, který dokáže až o 20 % snížit spotřebu energie.

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });