logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA EPH-RS01 BLUE

Cena 1 199
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Kvalitní vnitřní Hi-fi sluchátka, háčky na uši pro sportovce, dálkové ovládání, neodymové magnety, frekvenční rozsah: 20 - 40Hz, menič o průměru 8,5mm, Impedance 16ohmů, akustický tlak 96dB, 1,2m, zlacený jack 3,5/6,3mm, váha 15,3g

Cena bez DPH: 990.91
Kód produktu: 440310474555
EAN: 4957812576857
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

EPH-RS01 je sportovní model sluchátek Yamaha, které navíc obsahují ušní nástavec pomáhající držet sluchátka dobře usazená v uchu při sportování. Zaujme vás jednoduchý design a pohodlné usazení v uchu.

Můžete se těšit na dynamický zvuk ve vysokém rozlišení díky nově vyvinutým 8 mm velkým měničům s výkonným neodymovým magnetem a membránou, která využívá jedinečnou nejnovější tangenciální technologii Yamaha. Jejich konstrukce vychází ze špičkových EPH-modelů určených pro nejvyšší věrnost zvuku.

Sluchátka jsou vyrobena ze dvou druhů silikonového materiálu. Jeden je pevný a druhý měkký. Díky zoubkování pevný silikon kombinuje pružnost s pevností a měkká část zas perfektně padne do ucha. Nejen že jsou tak pohodlně usazena, ale zabraňují zhoršení kvality zvuku v důsledku jeho úniku.

Díky svojí kompaktní velikosti se vám dobře budou nosit a dokonce si můžete také zvolit jeden ze dvou způsobů nošení. Buď si vezmete kabel podél přes ucho pro větší podporu anebo zcela volně. Dvoustranný držák se vyrábí z pružného elastomerního materiálu, takže uchycení je pohodlné a vy se můžete svobodně pohybovat.

Sluchátka se hodí i k mobilnímu telefonu, protože je lze použít jako headset. Samozřejmě nechybí dálkový ovladač umožňující ovládání základních funkcí a hovorů u zařízení s iOS nebo Androidem.

Sluchátka-špunty EPH-RS01 jsou osazeny účinnými reproduktory o velikosti 8 mm s frekvenčním rozsahem v rozmezí od 20 – 40 000 Hz. Impedance činí 16 Ohmů a citlivost je 96 dB.

Sluchátka mají 1,2 m dlouhý kabel, na jehož konci naleznete pozlacený 3,5 mm jack a ve výbavě je i redukce na 6,3 mm audio konektor. Hmotnost sluchátek činí 15,3 gramů a dodávají se v zajímavém žluto-modrém provedení.