logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA EPH-R52 TITAN

Cena 2 199
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

vysoká kvalita, slitina manganu + neodymove magnety, ovladač na kabelu, frekvenční rozsah: 20 - 40Hz, měnič o průměru 8,5mm, impedance 16ohmů, akustický tlak 96dB, vroubkovaný kabel 1,2m, zlacený jack 3,5/6,3mm, váha 15,4g

Cena bez DPH: 1 817.36
Kód produktu: 440310454555
EAN: 4957812576772
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Kvalitní vnitřní Hi-Fi sluchátka do uší EPH-R52 s mikrofonem od největšího světového producenta hudebních nástrojů Yamaha jsou zaměřena především na kvalitu zvuku.

Tato sluchátka jsou vyvinuta pro mimořádně přesnou reprodukci. Tento model obsahuje speciální slitinu skládající se především z manganu, která efektivně pohlcuje nechtěné vibrace a přispívá tak k udržení vibrací širokého pásma frekvencí pod kontrolou. Jejich zvukovod je konstruován tak, aby ležel v jedné lince s měničem, a díky tomu je zvuk směřován přímo na ušní bubínek. Navíc brání nepřesným špičkám vysokých frekvencí a tak je zaručena jasnost výšek.

Můžete se těšit na dynamický zvuk ve vysokém rozlišení díky nově vyvinutým 8 mm velkým měničům výkonným neodymovým magnetem a membránou, která využívá jedinečnou nejnovější tangenciální technologii Yamaha. Jejich konstrukce vychází ze špičkových EPH-modelů určených pro nejvyšší věrnost zvuku.

Sluchátka jsou vyrobena ze dvou druhů silikonového materiálu. Jeden je pevný a druhý měkký. Díky zoubkování pevný silikon kombinuje pružnost s pevností a měkká část zas perfektně padne do ucha. Nejen že jsou tak pohodlně usazena, ale zabraňují zhoršení kvality zvuku v důsledku jeho úniku.

Díky svojí kompaktní velikosti se vám dobře budou nosit a dokonce si můžete také zvolit jeden ze dvou způsobů nošení. Buď si vezmete kabel podél přes ucho pro větší podporu anebo zcela volně. Dvoustranný držák se vyrábí z pružného elastomerního materiálu, takže uchycení je pohodlné a vy se můžete svobodně pohybovat.

Sluchátka jsou ideální k mobilnímu telefonu, protože je lze použít jako headset. Samozřejmě nechybí dálkový ovladač umožňující ovládání základních funkcí a hovorů u zařízení s iOS nebo Androidem.

Sluchátka-špunty EPH-R52 jsou osazeny účinnými reproduktory o velikosti 8 mm s frekvenčním rozsahem v rozmezí od 20 – 40 000 Hz. Impedance činí 16 Ohmů a citlivost je 96 dB.

Sluchátka mají 1,2 m dlouhý kabel se speciálně vroubkovaným povrchem, který tak předchází zamotávání a navíc přispívá k vysoké kvalitě zvuku. Na jeho konci naleznete pozlacený 3,5 mm jack a ve výbavě je i redukce na 6,3 mm audio konektor. Hmotnost sluchátek činí 15,4 gramů a dodávají se v moderním titanovém provedení.

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });