logo

Naposledy prohlížené

YAMAHA CD-S700 SILVER

Cena 15 990
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

Špičkový komponentní CD přehrávač YAMAHA CD-S 700 SILVER navržený pro opravdové znalce kvalitní hudby. Postaven je z těch nejkvalitnějších komponentů díky čemuž vyplní očekávání nejnáročnějších posluchačů.

Cena bez DPH: 13 214.88
Kód produktu: 130220084555
EAN: 4957812411394
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

I obyčejné CD vám může přinést jedinečný hudební zážitek

Společnost Yamaha si vám dovoluje představit komponentní CD přehrávač Yamaha CD-S700. Jedná se o vyspělé zařízení, které dokáže klasické kompaktní disky přehrávat v takové kvalitě, jež plně uspokojí i opravdové hudební znalce a audiofily. Pokud si tak doma sestavujete špičkovou Hi-Fi sestavu, tento kousek může být dalším dílkem vaší skládačky prémiových zvukových komponentů. Přehrávat na něm můžete nosiče CD, CD-R i CD-RW, a to včetně disků s vypálenými skladbami ve formátech MP3 či WMA.

Pohodlnou obsluhu tohoto přístroje vám umožní přiložený dálkový ovladač.

 

Precizně vyladěný zvuk

O to, aby si přišly na své i uši toho nejnáročnějšího hudebního znalce, se stará Delta převodník Burr-Brown 24bit Sigma. Bezztrátovému přenosu zvukového signálu do zesilovače pak navíc napomáhá i důkladné zlacení konektorů na zadním terminálu.

Zárukou špičkové zvukové kvality je i široký frekvenční rozsah tohoto CD přehrávače, který se pohybuje mezi 2 Hz a 20 kHz. Dynamický rozsah přístroje činí 100 dB a odstup signálu od šumu je 110 dB.

 

 

Rozhraní USB jako příjemný bonus

Přehráváním kompaktních disků práce přehrávače Yamaha CD-S700 rozhodně nekončí. Díky integrovanému USB portu si totiž jeho prostřednictvím pustíte i skladby, které máte uložené na flashce či externím pevném disku. Pracovat přitom můžete s formáty MP3 a WMA (v obou případech v kvalitě od 32 až do 320 kb/s).

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });