logo

Naposledy prohlížené

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Cena 899
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

chytrá váha • měří hmotnost, svalovou hmotnost a objem, bazální metabolismus, hmotnost kostí, BMI a zobrazí i tělesné skóre • Bluetooth 5.0 • Android 4.4/iOS 9.0 a vyšší • paměť až pro 16 osob • rozsah vážení: 100 g - 150 kg • napájení: 4× AAA

Cena bez DPH: 742.98
Kód produktu: 100000474585
EAN: 6934177707452
Výrobce: Xiaomi Mi
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Chytrá váha vás hlídá

Xiaomi Mi Smart Scale 2 funguje jako kterákoli jiná osobní váha – poví vám vaši přesnou hmotnost. Ale zatímco ostatní přístroje umí jen toto, zde se jedná pouze o jednu z mnoha funkcí. 

Hlavní předností je schopnost bezdrátově propojit váhu s aplikací v mobilním telefonu. Každé zvážení se pak automaticky zaznamenává, a sledování vývoje osobní hmotnosti v čase tak nikdy nebylo jednodušší. Stačí jen telefon s operačním systémem Android 4.4 a novější a iOS 9 a novější. 

Díky tloušťce pouhých 25 mm váhu snadno schováte i do úzkých prostor, ale díky elegatnímu vzhledu se snadno může stát stylovým doplňkem každého interiéru. 

Dobře vypadá a hodně toho umí

Dalším výrazným rysem osobní váhy Xiaomi Mi Smart Scale 2 je její elegantní vzhled, kterému dominuje tvrzené sklo, skrz které prosvítá dobře čitelný displej. Díky třem nezávislým snímačům dosahuje váha vysoké přesnosti 50 gramů s maximálním možným zatížením 150 kilogramů. 

Váha podporuje 16 různých profilů a profil hosta, který neukládá žádné informace. Zařízení tak snadno může spočítat tzv. Body Mass Index, který statisticky ukazuje na možnou podvýživu nebo nadváhu. Vedle toho váha sleduje 13 různých údajů, například procento tělesného tuku, svalovou hmotu, tělesnou vodu, bílkoviny, viscerální tuk nebo bazální metabolismus. Lépe tak pochopíte fungování vlastního těla. 

K napájení slouží AAA baterie, které vystačí na několik měsíců provozu.