logo

Naposledy prohlížené

Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger

Cena 1 290
Původní cena 1 398.98, Sleva 7.79 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

držák a nabíječka telefonu do auta • 20W bezdrátové nabíjení • polohovatelnost a přizpůsobení sklonu • ochrana proti přehřátí, přepětí i zkratu • vestavěné dvojité chlazení • kompatibilní s většinou telefonů, které podporují bezdrátové nabíjení • USB-C konektor

Cena bez DPH: 1 066.12
Kód produktu: 100000662008
EAN: 6934177708350
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Co s mobilem v autě?

Podle vyhlášky nelze při jízdě držet telefon v ruce. Co však když potřebujete přijmout hovor přes handsfree nebo použít mobil k navigaci? Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger řeší hned dva palčivé problémy používání mobilu v autě: pevně jej drží na svém místě a při tom ho i bezdrátově nabíjí. 

Držák nainstalujete do průduchu ventilace a připojíte k nabíječce. Pak jen stačí vložit telefon (až do šířky 81,5 mm) a držák sám se postará o automatické uchycení. Pokud chcete telefon vyjmout, stačí stisknout boční tlačítko a držák uvolní své sevření. Celou manipulaci tak lze rychle a bezpečně provést jednou rukou. 

 

Rychlé a bezdrátové nabíjení 

Další funkcí držáku je bezdrátové nabíjení u telefonů, které podporují standard Qi. U kompatibilních modelů může jeho výkon dosáhnout 20 W, což dvojnásobek výkonu, než jaký používají běžné telefony při nabíjení kabelem.

Z toho důvodu je držák vybaven chlazením a bezpečnostními pojistkami. Nabíjet můžete i telefon v pouzdře do tloušťky 4 mm.