logo

Naposledy prohlížené

TP-LINK WiFi AC1300 (Deco M5 3-pack)

Cena 5 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

WiFi mesh systém pro pokrytí celého domu, pokryje až 510 m2, automaticky vás připojí k nejvhodnější jednotce, 3 jednotky WiFi AC1300, technologie MU-MIMO, robustní rodičovská kontrola, antivirus, QoS, 2x Gigabit LAN port/jednotka, Bluetooth 4.2

Cena bez DPH: 4 950.41
Kód produktu: 100000196881
EAN: 6935364080839
Výrobce: TP-Link
Záruční doba: 24 měsíců
ks

TP-LINK WiFi AC1300 (Deco M5 3-pack)

WiFi mesh systém pro pokrytí celého domu, pokryje až 510 m2, automaticky vás připojí k nejvhodnější jednotce, 3 jednotky WiFi AC1300, technologie MU-MIMO, robustní rodičovská kontrola, antivirus, QoS, 2x Gigabit LAN port/jednotka, Bluetooth 4.2

Wi-Fi extender • 3 jednotky pro pokrytí celé domácnosti • technologie Deco Mesh pro spolupráci jednotek • vhodný až do 510 m² • další Deco jednotky lze přidávat • rychlé a stabilní připojení • aplikace Deco pro snadné nastavení

TP-LINK Deco M5

Ani ve velkých vilách, rodinných domech či kancelářských budovách nebude silný signál Wi-Fi nedostatkovým zbožím. Pořiďte si Wi-Fi extender Deco M5 od společnosti TP-LINK, který zajistí rychlou a silnou bezdrátovou síť až na ploše 510 m2.

Mimořádná rychlost přenosu

Balení obsahuje tři jednotky, které díky technologii Deco Mesh vzájemně spolupracují a nabízí rychlost až 1 267 Mb/s. Nastavení vám nezabere déle než několik minut, jednotlivými kroky vás provede mobilní aplikace Deco.

Meshový Wi-Fi systém s třípásmovou Wi-Fi dokonale pokryje signálem plochu až 510 m2.

 

Dokonalé pokrytí

Mrtvé zóny ve větších domech jsou již minulostí. S Deco M5 získáte dokonalé pokrytí v každém koutě každé místnosti. Sedněte si pohodlně do křesla či na pohovku, nebo choďte bez omezení po pokoji s telefonem v ruce a hrajte online hry, aniž by hrozilo, že vám vypadne signál.


 

Internet bez čekání

K jednomu routeru bez obtíží připojíte až sto různých zařízení, aniž byste se museli spojit s nižší internetovou rychlostí. Přístroj využívá technologii 802.11ac, která zaručí až trojnásobnou rychlost oproti routerům předchozí generace. Ať už používáte připojení u jakéhokoliv zařízení, můžete se spolehnout na plynulý a rychlý chod bezdrátového připojení.

 


 

Hladký přechod mezi zónami

Všechny jednotky Deco jsou vzájemně kompatibilní. Pokud se rozhodnete dokoupit další pro zvýšení dosahu pokrytí, stačí je spárovat a nemusíte se o nic dalšího starat. Všechny dohromady vytváří jednotnou Wi-Fi síť. Jak se pohybujete, automaticky dochází k připojování telefonu či jiných zařízení k nejbližší Deco jednotce, abyste měli zajištěné vždy nejrychlejší a nejsilnější připojení bez přerušování.

 


 

Snadné nastavení

K nastavení jednotek vám postačí smartphone a několik minut času. Stáhněte si do telefonu aplikaci a postupujte podle pokynů na displeji. Konfigurace systému bude hotová jako mrknutím oka, abyste zařízení mohli ihned začít používat. Můžete si mimo jiné nastavit rodičovskou ochranu, aktivovat antivirus nebo nastavovat priority pro různá zařízení či aplikace k zajištění nejrychlejšího provozu za všech okolností.