logo

Naposledy prohlížené

Tefal SV 7030 E0

AKCE
Cena 3 797
Původní cena 4 399.26, Sleva 13.69 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

parní generátor • příkon 2200 W • plynulý výstup páry 120 g/min • parní ráz 310 g • tlak 5,5 bar • kapacita nádržky na vodu 1,5 l • délka přívodního kabelu 1,6 m • keramická žehlicí plocha • odvápňovací kazeta • vertikální napařování • Lock systém pro bezpečné přenášení • Eco režim

Cena bez DPH: 3 138.02
Kód produktu: 100000090089
EAN: 3121040065914
Výrobce: Tefal
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Tefal SV 7030 E0

Vyzkoušejte plnou svobodu pohybu

Parní generátor Liberty poskytuje rychlé napařování, jednoduché použití a řadu vyspělých funkcí.

Rychlé žehlení nebylo nikdy snazší

Zažijte rychlé a maximálně praktické žehlení v jednom, spolu s vyjímatelným zásobníkem na vodu pro snadné plnění a bezproblémové žehlení.

Skvělé výsledky ve zlomku času

Tlak čerpadla 5,5 bar a nepřetržitá produkce páry 120 g/min. umožňují rychlé žehlení všech typů textilií.

Výkonný parní ráz na odolné záhyby

Vyzkoušejte hrubou sílu parního rázu 310 g/min., abyste vyhladili bez námahy i ty nejodolnější záhyby.

Bezkonkurenčně praktický a bezpečný

Lock systém zajišťuje díky maximální bezpečnosti při přenášení a skladování vysokou míru praktičnosti a bezpečnosti.

Vysoce kompaktní konstrukce

Kompaktní konstrukce, navržena pro maximálně praktické a snadné použití, zabere menší prostor než list papíru o velikosti A4.

Dlouhodobě vysoký výkon páry

Odvápnění pomocí kazety zajišťuje maximálně snadnou údržbu, jejíž údržba jediným krokem zajišťuje bezstarostné používání a dlouhodobý parní výkon.

Více účelové vertikální napařování

Tato univerzální funkce je dokonalá pro doladění oděvů na poslední chvíli a umožňuje napařování obleků, jemných tkanin a závěsů.

Vylepšená kluznost

Keramická žehlicí deska zajišťuje vylepšenou kluznost pro snazší a příjemnější žehlení.

Eco režim pro úsporu energie

Eko nastavení snižuje spotřebu energie a současně zajišťuje rychlé napařování.

Rychlé 2minutové zahřívání

Díky rychlému 2minutovému zahřívání můžete začít žehlit během chviličky.

Vlastnosti produktu

  • příkon: 2200 W
  • výstup páry: 120 g/min.
  • parní ráz: 310 g

vodní čerpadlo tlak páry: 5,5 bar svislé napařování ruční nastavení páry a teploty čas zahřívání : 2 min. keramická žehlící plocha průběžný rozptyl páry objem odnímatelné nádržky na vodu: 1,5 l průběžné doplňování automatické vypnutí

Eco režim délka napájecího kabelu: 1,6 m přívodní hadice na páru systém zamykání funkce Anti scale proti usazeninám upozornění na usazeniny barva: bílá/modrá

Rychlostí blesku

Rychlostí a lehkostí, s jakou překonává parní generátor Tefal SV7030E0 veškeré překážky a odolné záhyby budete stoprocentně okouzleni.

Nepřetržitá produkce páry 120 g/min vám umožní ultrarychlé žehlení všech typů textilií, navíc vždy s perfektními výsledky.

Inovativní žehlicí plocha

Vysoce kvalitní keramická žehlicí plocha parního generátoru Tefal SV7030E0 zaručuje vylepšenou kluznost po různých druzích materiálů.

Celý proces žehlení je tak daleko snazší, rychlejší a méně namáhavý, než je tomu v případě použití klasické napařovací žehličky.

Snadné použití

Používání parního generátoru Tefal SV7030E0 zvládnou bez sebemenšího problému i méně technicky zdatnější jedinci.

Intuitivní ovládání probíhá pomocí třech tlačítek, prostřednictvím kterých lze přístroj zapnout/vypnout, zvolit funkci Eco nebo funkci automatického odvápnění.

Žehlička pro náročné

Narazíte-li během žehlení s parním generátorem Tefal SV7030E0 na opravdu značně pomačkaný kus oblečení, není na místě propadat zoufalství.

Hrubá síla parního rázu, který dosahuje až úctyhodných 310 g/min, si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby, se kterými by si běžné napařovací žehličky těžko poradily.

Promyšleno do detailu

Kompaktní konstrukce parního generátoru Tefal SV7030E0 poskytuje vedle maximálně komfortní manipulace rovněž ideální podmínky ke skladování – svými rozměry nezabere generátor místo velké ani jako A4 list papíru.

Díky Lock systému můžete generátor navíc velmi snadno a nadmíru bezpečně přenášet.

Vertikálně i horizontálně

Že parní generátor Tefal SV7030E0 podává prvotřídní výsledky během svého působení v horizontální poloze je nepopiratelné.

Využít jej však můžete i pro finální úpravu vašich oděvů v poloze vertikální – snadno a rychle napaříte šaty, obleky, ale i jemné tkaniny jako jsou záclony či závěsy.

Dopřejte si více volnosti díky rychlejšímu a snazšímu žehlení*

Parní generátor Liberty je dokonalou kombinací rychlého žehlení a mimořádně praktického provedení. Parní generátor Liberty pracuje rychleji než tradiční napařovací žehlička díky vysokému parnímu výkonu a XL zásobníku na vodu, který není třeba neustále doplňovat. Tento snadno použitelný parní generátor disponuje vyjímatelným zásobníkem na vodu, který umožňuje nerušené žehlení.