logo

Naposledy prohlížené

Tefal FV 5630 E0

VÝPRODEJ
Cena 1 598.96
Původní cena 2 299.00, Sleva 30.45 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

napařovací žehlička • maximální příkon 2600 W • plynulý výstup páry 55 g/min • parní ráz 220 g • kapacita nádržky na vodu 300 ml • délka přívodního kabelu 2 m • žehlicí plocha Durilium AirGlide • unikátní sběrač vodního kamene • funkce Anti-drip • patentovaná technologie Turbo Boost • automatické vypnutí

 
Cena bez DPH: 1 321.45
Kód produktu: 342010974838
EAN: 3121040062579
Výrobce: Tefal
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Tefal FV 5630 E0

Žehlička je vybavena novou patentovanou technologií Tefal Turbo Boost pro vytvoření parního rázu, který pronikne hluboko do látky, aby odstranil i nejodolnější záhyby.

S novou patentovanou technologií parního rázu, která zajistí hluboký průnik páry do látky, nabízí řada TurboPro vynikající výsledky žehlení a dlouhodobě vysoký výkon. Nový systém vyvinutý značkou Tefal produkuje mimořádná množství páry a využívá parního rázu Turbo Boost o výkonu 200 g/min. Tato vysoce výkonná napařovací žehlička je vyrobena pro maximální odolnost a opatřena unikátním patentovaným sběračem vodního kamene, který zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry. Variabilní výstup páry 50 g/min. nabízí rychlé a efektivní výsledky a příkon 2600 W zajišťuje rychlé zahřátí. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean poskytuje nejlepší kluznost značky Tefal, zůstává čistá po dlouhou dobu a zaručuje maximální distribuci páry.

Výkonná žehlička s moderním vybavením

Tefal FV 5630E0 je napařovací žehlička, která se v první řadě může pyšnit zajímavým designem v několika odstínech modré. Jistě vás také překvapí svým mimořádně vysokým výkonem, který činí celých 2600 W.

Hledáte-li neúnavného pracanta, který vám pomůže usnadnit každodenní péči o prádlo, je tento model ideálním řešením.

Zbavte se všech nevzhledných záhybů

Žehlička disponuje inovativní žehlicí plochou Durilium AirGlide Autoclean, která se vyznačuje vysokou kluzností, přičemž se nepřichytává ani na umělé typy tkanin. Abyste si snadno poradili i s těmi nejodolnějšími záhyby, můžete využít funkci pro konstantní výstup páry, který dosahuje na 50 g/min. V případě opravdu pevných tkanin stačí spustit funkci parního šoku, s jejíž pomocí dokáže žehlička vyprodukovat až 200 g páry za minutu. Všechny ovládací prvky jsou chytře umístěné tak, abyste k nim měli snadný přístup, kdykoli budete potřebovat.

Praktické vychytávky

Jednou z nezbytností této žehličky je 300ml nádržka na vodu, která vám se svou kapacitou vydrží po celou dobu žehlení. Funkce AntiDrip se postará, aby nedocházelo k úniku vody z nádržky. 2 m dlouhý přívodní kabel pak zajišťuje větší volnost a tím komfortnější obsluhu. Samozřejmě nesmí chybět ani inovativní systém automatického odvápňování, díky kterému můžete bez obav používat i vodu z kohoutku.

Viditelně výkonnější*

Žehlička TurboPro je vybavena novou patentovanou technologií Tefal Turbo Boost pro vytvoření parního rázu, který pronikne hluboko do látky, aby odstranil i nejodolnější záhyby. Tato napařovací žehlička o příkonu 2600 W nabízí krátkou dobu zahřátí a vysoký výkon pro každodenní rychlé a bezchybné výsledky žehlení.