logo

Naposledy prohlížené

Swiss Aqua Technologies bidetové sedátko softclose

Cena 3 490
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

WC prkénko s bidetovou funkcí bez elektřiny 

Cena bez DPH: 2 884.30
Kód produktu: SATBEASY2233
Výrobce: SWISS AQUA TECHNOLOGIES
Záruční doba: 24 měsíců
ks

WC sedátko SATBEASY2233 nepotřebuje k provozu elektrickou energii, stačí jen připojit na studenou vodu. Má funkci zadního a dámského mytí. Sedátko je vyrobené z termoplastu, který dobře kopíruje tvar keramiky a materiál je možné recyklovat. Samozřejmostí je funkce pomalého sklápění - softclose. Návod je uvedený na krabici. Sedátko také splňuje evropskou normu EN1717.

Jednoduchá instalace a bohaté příslušenství

V balení najdete vše potřebné k instalaci jak pro klasické, tak pro skryté uchycení na WC. Balení také obsahuje hadici 1/2“-1/2“, roháček 1/2"-1/2“-3/8“, redukce 1/2“ na 3/8“. 

Snadné zapojení​

Stačí pouze přívod studené vody, není potřeba elektřina ani teplá voda. Sedátko oplachuje pouze studenou vodou, ale o to je vše jednodušší = EASY.  Pro větší komfort je možné připojit sedátko na podomítkovou baterii, která vodu smíchá a do sedátka přivede již požadovanou teplotu.

Intuitivní ovládání

Všechny funkce jsou poháněny tlakem vody a sedátko se tak ovládá jen jedním kolečkem. Pro zadní mytí stačí otočit kolečkem dozadu. Čím více se otočí, tím je proud silnější. Pro dámské mytí se kolečkem otočí dopředu. Celý systém je tak velmi jednoduchý.

Ú​držba

Sedátko se dá jednoduše sundat z kolejnice a můžete tak lehce umýt jak sedátko, tak toaletu.

Tvar sedátka​​

Tvar sedátka se shoduje se sedátkem EASY2233​, sedět tedy bude na většinu toalet s klasickým kulatým tvarem. Kompatibilitu sedátka EASY2233 naleznete zde: https://www.siko.cz/kompatibilita-sedatek.

Pro připojení sedátka a zároveň nádržky kombi WC doporučujeme dokoupit ventil 1209-04-B, který má 1 přívod vody 1/2" a 2 výstupy 3/8".

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });