logo

Naposledy prohlížené

Sony WIC310L.CE7 modrá

AKCE
Cena 1 199
Původní cena 1 299.02, Sleva 7.70 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

BT a hands-free funkce, možnost ovládání hudby a hovorů přímo na sluchátkách.Výdrž baterie 15 hodin, doba dobíjení cca 3 hod. Hmotnost cca 19 g.Magnetické koncovky sluchátek. Barva modra

Cena bez DPH: 990.91
Kód produktu: 100000473324
EAN: 4548736099081
Výrobce: Sony
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Sony WIC310L.CE7 modrá

Elegantní bezdrátová sluchátka

Milujete muziku a nedáte bez ní ani ránu? V tom případě jistě souhlasíte s tím, že sluchátka v uších mohou každou lidskou činnost o něco zpříjemnit a zatraktivnit. Když si ostatně pořídíte moderní bezdrátová sluchátka Sony WIC310W.CE7, můžete si to vyzkoušet na vlastní kůži. Dočkáte se komfortního poslechu vašich oblíbených skladeb, při němž vás nebude obtěžovat žádný přívodní kabel. Spojení mezi kompatibilním přehrávačem a sluchátky totiž obstará technologie Bluetooth. Kvalitní baterie se pak postará o výdrž až 15 hodin.

Aby vám sluchátka perfektně seděla v uších a v žádné situaci vám nepadala, můžete si sami zvolit optimální velikost jejich špuntů. V našem balení najdete hned 3 velikosti (S/M/L). Koncovky sluchátek jsou navíc magnetické, takže je můžete jednoduše přicvaknout k sobě a poté sluchátka nosit kolem krku.

Kvalitní zvuk každičkého tónu

Sluchátka Sony WIC310W.CE7 jsou opatřena špičkovým devítimilimetrovým reproduktorem, díky kterému vám dokážou do uší vysílat muziku v opravdu parádní kvalitě. Protože se jejich frekvenční rozsah pohybuje mezi 20 Hz a 20 kHz, poradí si s reprodukcí basů, výšek i středových tónů.

Handsfree i hlasové ovládání

Pokud bezdrátová sluchátka Sony WIC310W.CE7 spárujete se svým chytrým mobilním telefonem, můžete využívat i jejich integrovaný mikrofon. Ten vám může posloužit hned nadvakrát – buď k uskutečňování pohodlných handsfree hovorů, nebo také jako prostředek hlasového ovládání telefonu (sluchátka jsou kompatibilní se systémy Google Assistant Siri).