logo

Naposledy prohlížené

SONY ICFP36

Cena 749
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

Kompaktní horizontální analogový FM/AM radiopřijímač s teleskopickou anténou. Napájení dvěma AA bateriemi. Zdířka pro připojení sluchátek, LED indikátory ladění a stavu baterie, 100 mW výstupní výkon, černý

Cena bez DPH: 619.01
Kód produktu: 150220095730
EAN: 5055769081178
Výrobce: SONY
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Praktické přenosné rádio

Sony ICF-P36 je kompaktním přenosným radiopřijímačem, který s sebou budete moci vzít takřka kamkoliv. Jeho rozměry totiž činí 131,5 mm × 43,5 mm × 69,5 mm, hmotnost pak pouhých 220 g. Budete si tak s ním moci zpříjemnit chvilky strávené na zahradě nebo třeba na chatě.

 

Poslech rozhlasu

Díky analogovému tuneru budete moci s tímto přístrojem od společnosti Sony poslouchat širokou škálu rozhlasových stanic, které vysílají v pásmech FM i AM. K dispozici budete mít i teleskopickou anténu, která vám umožní příjem vašich oblíbených rádií i v místech se slabším pokrytím.

 

Bateriový provoz

Horizontální radiopřijímač Sony ICF-P36 je napájen dvěma monočlánky (AA), budete jej tak moci používat i v místech, kde nebudete mít k dispozici přístup ke zdroji elektřiny. Přístroj navíc disponuje praktickými LED indikátory, které vás budou informovat o aktuálním stavu baterií.

Zařízení se může pochlubit i zdířkou na sluchátka, poslech rádia si tak můžete užít i v naprostém soukromí.

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });