logo

Naposledy prohlížené

Rowenta RO3724

AKCE
Cena 2 699.00
Původní cena 3 199.01, Sleva 15.63 %
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

podlahový bezsáčkový vysavač • příkon 750 W • hlučnost 79 dB • akční rádius 8,8 m • objem prachové nádoby 1,5 l • 6,2m přívodní kabel • HEPA filtr • efektivní cyklónová technologie • teleskopická kovová trubice • příslušenství - univerzální podlahová hubice, 2v1 úzká štěrbinová hubice + prachový kartáč

 

Cena bez DPH: 2 230.58
Kód produktu: 341910654051
EAN: 3221610136409
Výrobce: Rowenta
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Rowenta RO3724

Pohodlný úklid s vysavačem Rowenta

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO 3724 se stane vaším domácím pomocníkem, na kterého se budete moci za všech okolností spolehnout. Jedná se o špičkový spotřebič, se kterým bude úklid vaší domácnosti hračkou. Skvěle jej využijete na vysávání všech běžných typů podlah. V této variantě vás vysavač potěší i svým stylovým oranžovým designem.

Dokonalá čistota

S tímto vysavačem od Rowenty se budete moci spolehnout na dokonalou čistotu. Spotřebič totiž využívá technologii Advanced Cyclonic System, díky které jsou vysáté prachové částice v separační nádobě postupně odstřeďovány. Díky tomu je vysavač schopen pojmout z proudícího vzduchu i ty nejmenší částečky nečistot.Příkon vysavače činí 750 W.

Tichý chod, pohodlné použití

Tento vysavač se může pochlubit kompletně omyvatelným filtrem a také velmi nízkou hlučností, při úklidu tak nebudete nikterak výrazně rušit své okolí.Obsluha vysavače Rowenta RO 3724 je opravdu snadná. Spotřebič totiž disponuje kovovou teleskopickou trubicí, budete jej tak moci optimálně přizpůsobit své výšce. Jistě pak oceníte i praktické velké madlo pro pohodlné přenášení vysavače.

Síla a výkon ve vašich rukou!

Vysavač Compact Power™ Cyclonic zajišťuje vysoce účinný a snadný úklid s vynikajícími výsledky. Tento kompaktní bezsáčkový vysavač přináší vysokou účinnost a nabízí ve své třídě nejlepší výsledky úklidu tvrdých podlah, filtrace prachu a energetické účinnosti.

Vysoká účinnost
Compact Power™ Cyclonic byl navržen pro ty, kdo hledají účinné vysavače se snadným použitím. Tato nová řada přináší vysokou účinnost a nabízí ve své třídě nejlepší výsledky úklidu tvrdých podlah, filtrace prachu a energetické účinnosti. Compact Power™ Cyclonic navíc nabízí zdokonalenou ergonomii použití, jakož i snadné použití, přenášení a ukládání. 
 
Nejlepší výsledky při úklidu tvrdých podlah v dané třídě
Compact Power™ Cyclonic přichází s novou výkonnou a vysoce účinnou sací hubicí s přepínáním, která zajišťuje perfektní výsledky na tvrdých podlahách. 
 
Nejlepší výsledky účinnosti filtrace v dané třídě 
Compact Power™ Cyclonic je vybaven moderním cyklonovým systémem, který dosahuje vysoké míry separace prachu ze vzduchu. Výrobek navíc nabízí dva stupně filtrace: - pěnový filtr umístěný před motorem - vysoce účinný High Efficiency filtr na výstupu vzduchu, který zachycuje i ty nejmenší částice prachu emitované motorem. Až 99,98% vysátého prachu je odfiltrováno.   
 
Perfektní výsledky v energetické úspornosti 
Motor s nízkým příkonem (750 W) snižuje spotřebu energie až o 50 % a současně zachovává výkonnost při odstraňování prachu srovnatelnou s modely o příkonu 2000W*.   *V porovnání s předcházející řadou vysavačů Rowenta o příkonu 2000W.
 
Nádoba na prach se snadno čistí
Systém Clean Express nabízí snadné odstranění prachu. Veškerého prachu se zbavíte pouze čtyřmi jednoduchými pohyby! 
 
Snadné použití, snadné skladování i přenášení
Vysavač Compact Power™ Cyclonic lze díky kompaktnímu tvaru snadno ukládat ve skříni, a přesto nabízí velký objem nádoby 1,5 l. Rukojeť s integrovaným kartáčkem EASY BRUSH, který je vždy po ruce, umožňuje velmi pohodlné použití. A akční rádius 8,8 m nabízí skutečnou svobodu při použití. 
 
Opravitelný výrobek - 10 let
  • Určeno pro snadnou opravu
  • Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let +
  • 6 500 servisních středisek na celém světě

 

 

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });