logo

Naposledy prohlížené

Remington S8550

Cena 1 749
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

Žehlička na vlasy materiál destiček keramika, povrchová úprava destiček s arganovým olejem, šířka destiček 50 mm, doba nahřátí 15 s, rozsah teplot 150 °C - 235 °C, plovoucí žehlicí desky, rychlonahřívání, regulace teploty, flexibilní kabel, světelná signalizace provozu, zámek a automatické vypnutí, nepodsvícený displej, délka přívodního kabelu 2,5 m, barva bílá a černá

Cena bez DPH: 1 445.45
Kód produktu: 100000728851
EAN: 4008496985609
Výrobce: Remington
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Remington S8550

Každý miluje lesklé a jemné vlasy, obzvlášť když září zdravým leskem. Nová žehlička na vlasy Shine Therapy s širokými plochami nejenže pečuje o vaše vlasy, široké žehlicí plochy jsou také ideální pro snadnou úpravu delších, hustých vlasů.

Žehlicí plochy ze zdokonalené keramiky jsou napuštěny mikro kondicionéry s marockým arganovým olejem a vitamínem E. Tyto teplem aktivované kondicionéry se během stylingu pomalu uvolňují do vlasů a výsledkem jsou lesklé, zářivé a zdravě vypadající vlasy, které jsou krásné na pohled a hladké na dotek.

Nové, extra široké žehlicí plochy zachytí více vlasů jedním tahem, takže i dlouhé, husté a krepaté vlasy zkrotíte během chvilky. Plovoucí plochy pomáhají zajistit dokonalý a rovnoměrný tlak na vlasy pro profesionálně vypadající účes a zářivé vlasy po celý den.

Deset teplotních nastavení od 150 °C do 235 °C umožňuje nastavit teplotu podle vašich individuálních potřeb a typu vlasů. A díky rychlému zahřátí za 15 sekund neztratíte ani minutu svého času navíc.

Žehlička na vlasy Shine Therapy s širokými plochami: Pro vaše zářivé JÁ.

Extra široké žehlicí plochy pro snazší styling
Se žehličkou Shine Therapy s extra širokými žehlicími plochami narovnáte s každým tahem více vlasů. Skvěle narovná i husté a velmi dlouhé vlasy.

Mikro kondicionéry pro zářivě lesklé a jemné vlasy
Se žehlicími plochami s povrchem ze zdokonalené keramiky napuštěnými mikro kondicionéry s marockým olejem a vitamínem E, si můžete být jisti, že o vlasy je pečováno s každým tahem. Užijte si pocit super hladkých a jemných vlasů.


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });