logo

Naposledy prohlížené

REMINGTON S 7300

Cena 1 649
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

86 % rychlejší, žehlicí plochy z keramiky napuštěné mikro-kondicionéry proti krepatění, pro použití na mokro i na sucho, digitální displej, 140–230 °C, připravena za 15 sekund, funkce „Turbo Boost”, modrá

Cena bez DPH: 1 362.81
Kód produktu: 341730217322
EAN: 4008496870592
Výrobce: REMINGTON
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

REMINGTON S 7300

Dosáhněte profesionálních výsledků

Společnost Remington představuje jedinečný model vlasové žehličky Remington S 7300, která se svými parametry jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky prodlouženým žehlicím plochám dosáhnete výrazně rychlejší úpravy vlasů než kdykoliv předtím. Velkým plusem je také možnost použití jak na suché, tak i na mokré vlasy. Zapomeňte na zdlouhavé fénování. Vlasy stačí pouze vysušit ručníkem a můžete začít žehlit. Veškerá vlhkost z vlasů se odpaří pomocí speciálních otvorů.

 

Šetrná péče o vaše vlasy

Žehlicí plochy tohoto modelu jsou vyrobené ze zdokonalené keramiky, která zajišťuje 2x lepší kluznost. Aby se vašim vlasům dostalo té nejlepší péče, jsou plochy napuštěné pečujícími mikro kondicionéry, které předcházejí krepatění. Výsledkem bude vždy dokonale hladký účes.

Nedílnou součástí vybavení je také nastavitelný termostat s 10 teplotními stupni v rozmezí od 140 do 230°C. Pro rychlé zahřátí na tu nejvyšší teplotu můžete využít funkci Turbo Boost. Nastavená teplota se zobrazuje na přítomném digitálním displeji. Samozřejmě zde nesmí chybět bezpečnostní zámek, který zamezí nechtěnému přepnutí.

 

Šikovné vychytávky

Mezi další plusy této žehličky patří zejména její úžasná schopnost rychlého nahřátí – stačí pouhých 15 sekund a je hned připravena k použití. Na připravenost žehličky vás upozorní zvuková signalizace.

Na cestách jistě rádi uvítáte podporu dvojí voltáže i praktické žáruvzdorné pouzdro.

Remington S 7300 je dodáván v líbivé světle modré barvě, navíc s otočným kabelem pro snadnou manipulaci.