logo

Naposledy prohlížené

Remington HC450

AKCE
Cena 2 399
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

zastřihovač vlasů • samoostřící nerezová čepel • 8 nástavců (pro délku od 3 do 25 mm) • akumulátorový (po nabití výdrž až 30 minut) i síťový provoz • ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou • příslušenství (štětec, nůžky, hřeben, kadeřnický plášť, sponky, pouzdro pro uskladnění)

Cena bez DPH: 1 982.64
Kód produktu: 100000728823
EAN: 5038061101096
Výrobce: Remington
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Jednoduchá a rychlá úprava vlasů

Toužíte po pomocníkovi, se kterým docílíte účesu jako od vyhlášeného holiče? Se zastřihovačem vlasů Remington HC450 rozhodně nešlápnete vedle.

Přístroj v elegantním černo-stříbrném provedení oceníte doma i na cestách. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovou úpravou usnadňují používání.

Zastřihovač vyniká také nízkou hmotností, ta nepřesáhne 390 g.

 

Vždy dokonalý výsledek

Zastřihovač vlasů Remington HC450 je vybaven samoostřící čepelí z nerezové oceli. V balení najdete také 8 samostatných nástavců, pro délky 3, 6, 7, 8, 12, 16, 22 nebo 24 mm. Jednoduše tak zvolíte ideální délku střihu přesně pro vás.

Velkou výhodou je pak skutečnost, že přístroj nabízí možnost síťového i akumulátorového provozu. Zastřihovač tedy můžete zapojit do sítě nebo ho s předstihem nabít a následně použít bez kabelu, a to až po dobu 30 minut. Záleží jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

 

Praktické příslušenství

Zastřihovač Remington HC450 potěší také bohatým příslušenstvím. Úprava účesu tak bude mnohem příjemnější. V balení najdete štětec na čištění krku, nůžkyhřebenkadeřnický plášť nebo třeba sponky na oddělení vlasů.

Samozřejmostí je také odolné pouzdro, které usnadní běžné skladování. Vše potřebné tak budete mít vždy na jednom místě.

Přístroj ovládáte prostřednictvím tlačítka a páčky pro přizpůsobení délky střihu.

 

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });