logo

Naposledy prohlížené

REMINGTON HC 5018

Cena 549
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Zastřihovač vlasů se samoostřícími čepelemi z nerezové oceli a 5 fixními hřebeny. REMINGTON HC5018 E51 Apprentice poskytuje rozmanité příslušenství, včetně stylingového hřebenu a kartáčků na čištění. Napájení zastřihovače je síťové.

Cena bez DPH: 453.72
Kód produktu: 341540467322
EAN: 4008496867332
Výrobce: REMINGTON
Záruční doba: 24 měsíců
ks

REMINGTON HC 5018

Klíčové vlastnosti Remington HC5018 E51 Apprentice

  • Profesionální úprava vašeho vzhledu
  • Vysoce kvalitní výkon
  • Samoostřící čepele
  • Bohaté příslušenství

Profesionální péče o váš vzhled

Vodicí hřebenový nástavec zastřihne vaše kotlety s geometrickou přesností. Ideální délka nástavce bude v tomto případě 3 mm nebo 6 mm. Volicí páčkou potom pohodlně přepnete nastavení a můžete pokračovat v úpravě vlasů na temeni hlavy.

Precizní Remington HC5018 E51 Apprentice

S Remington HC5018 E51 Apprentice zvládnete perfektní účes jako od holiče docela sami. Pokud budete stříhat poprvé, začněte raději nástavcem s největším hřebenem a postupně zkracujte. Rozmezí střihu je 3 – 18 mm v pěti stupních.

Po každém použití

O strojek a jeho čepele je třeba pečovat, aby vám sloužil co nejdéle. Před každým čištěním se ujistěte, že je strojek vypojený ze sítě – předejdete tím nepříjemným nehodám. Vymeťte nahromaděné chloupky z břitů a těla strojku, ale neponořujte strojek do vody. Po čištění doporučuje výrobce promazat břity trochou oleje do šicích strojů.


Samoostřící čepele Remington HC5018 E51 Apprentice

Odolné čepele ze zdokonalené nerezové oceli přinášejí kvalitu a výkon. Díky tomu, že čepele se ostří sami, bude zástřih vždy přesný a úhledný. Pro zachování maximálního výkonu by se každého půl roku měly čepele vyjmout a hloubkově vyčistit.

Rozmanité příslušenství

K holicímu strojku Remington HC5018 E51 Apprentice se dodává 5 různých délek vodicích hřebenů, stylingový hřeben a čistící kartáčky. S tímto příslušenstvím docílíte kýženého vzhledu svépomocí s výsledkem jako od profesionálního holiče.

Další funkce a vlastnosti

  • Samoostřící čepele z nerezové oceli
  • Kuželová páčka pro nastavení délky střihu
  • 3 roky záruka
  • Barva – červená / černá