logo

Naposledy prohlížené

Philips TASH402BK

Cena 1 799
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

Sportovní sluchátka Bluetooth®, 20 hodin přehrávání, Chladicí náušníky, Snadné vyjmutí pro čištění. Odolnost proti stříkající vodě a potu. 2 hodiny přehrávání po 10 min nabíjení. Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ozvěny

Cena bez DPH: 1 486.78
Kód produktu: 100000571875
EAN: 4895229100886
Výrobce: Philips
Záruční doba: 24 měsíců
ks

40mm reproduktory / polootevřená bezdrátová sluchátka
 

Překonejte své osobní maximum s těmito bezdrátovými sportovními sluchátky přes uši, odolnými proti potu. Jsou lehká a pohodlná a umožňují 20 hodin přehrávání na jedno nabití. Díky chladivému polstrování sluchátek vám nebudou vadit ani, když vám bude horko.

  • 40mm reproduktory / polootevřená
  • Na uši
20 hodin přehrávání

Tato sluchátka zajišťují až 20 hodin nepřetržitého přehrávání pro bezstarostný zážitek při poslechu hudby na cestách.

Chladicí náušníky. Trénujte naplno. Zachovejte si chladnou hlavu

Měkké, prodyšné polstrování náušníků je naplněno chladicím gelem: bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, sluchátka zůstanou na pokožce chladná. Polstrování je také odnímatelné pro snadné čištění.

Plochý sklopný design. Snadné skladování

Naplocho sklopitelné náušníky usnadňují skladování.

Odolnost proti stříkající vodě a potu IPX4

Tato sportovní sluchátka se mohou pochlubit krytím IPX4 proti stříkající vodě. Jsou odolná proti stříkající vodě ze všech směrů a vydrží více než trochu potu. Můžeš trénovat tak tvrdě, jak chceš, i když prší.

Rychlé nabíjení. Nabíjejte 10 minut a získejte 2 hodiny přehrávání

Pokud potřebujete další zvýšení výkonu, funkce Quick Charge vám po 10 minutách nabíjení zajistí o 2 hodiny delší přehrávání.

Prodyšné polstrování náušníků. Snadné vyjmutí pro čištění

Měkké, prodyšné polstrování náušníků je naplněno chladicím gelem: bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, sluchátka zůstanou na pokožce chladná. Polstrování je také odnímatelné pro snadné čištění.

Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ozvěny pro čistý zvuk

Už žádné nepříjemné ozvěny při telefonování. Díky odstranění akustické ozvěny bude vaše spojení vždy čisté a bez rušení.

Elegantní provedení. Naplocho sklopitelné náušníky

Elegantní provedení vypadá skvěle, ať už se chystáte na nejlepší osobní výkony, nebo se potkáváte s přáteli po tréninku v tělocvičně. Ploché sklopení náušníků usnadňuje skladování.

40mm neodymové akustické reproduktory

Nechte svoji hudbu na cvičení, aby vás vzala na další úroveň. Dokonale vyladěné 40mm neodymové akustické reproduktory poskytují basy, které vás udrží v pohybu. Konstrukce s uzavřenou zadní částí zajišťuje skvělou pasivní izolaci hluku. Své melodie si můžete užívat naplno, aniž byste někoho obtěžovali.

Detailní zvuk. Dobré basy. Skvělá pasivní izolace hluku

Vstupte do světa křišťálově čistého a přirozeného zvuku s přesně vyladěnými 40mm reproduktory. Sportovní sluchátka do uší jsou pečlivě navržena tak, aby poskytovala svěží, detailní a přirozený zvuk – bez ohledu na to, jakou hudbu posloucháte.

Chytré párování. Automaticky vyhledejte své zařízení Bluetooth

Uživatelsky přívětivá tlačítka umožňují pozastavit seznam skladeb, přijímat hovory a upravovat hlasitost. To vše bez nutnosti dotknout se smartphonu. Sluchátka jsou připravena se spárovat okamžitě po zapnutí funkce Bluetooth. Po spárování si sluchátka pamatují poslední zařízení, s nímž byla spárována.

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });