logo

Naposledy prohlížené

Philips TAPB603

Cena 10 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

soundbar 3.1 • bezdrátový subwoofer • Bluetooth • rozhraní HDMI ARC zpřístupní veškeré zvuky z vašeho televizoru • HDMI 4K pro obsah v rozlišení Ultra HD • 2× HDMI • umístění na stěnu nebo stojan • výkon 300 W

Cena bez DPH: 9 082.64
Kód produktu: 100000571864
EAN: 4895229102354
Výrobce: Philips
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Dopřejte si při sledování televize nekompromisní zvuk

Spojte svůj televizor se soundbarem Philips TAPB603 a užijte si při sledování filmů, seriálů i jiných pořadů skvělý prostorový zvuk! Tento moderní reproduktor podlouhlého tvaru pracuje se třemi zvukovými kanály (rozložení zvuku 3.1), takže vám zprostředkuje jedinečné zážitky, při nichž vás zvuk doslova obklopí. Vychutnáte si přitom dunivé basy, křišťálově čisté dialogy i nádherně vyladěné výšky.

K hlavnímu reproduktoru dostanete i aktivní bezdrátový subwoofer (speciální basový reproduktor), který se postará o zesílení hlubokých tónů. Celá sestava pracuje s vysokým výkonem 320 W a podporuje i moderní technologii prostorového zvuku Dolby Atmos. Propojit lze přitom i s přístroji, které zpracovávají moderní 4K rozlišení.

Díky technologii HDMI ARC můžete televizi i soundbar obsluhovat jediným dálkovým ovladačem.

 

Streamujte hudbu z chytrých zařízení

Soundbar Philips TAPB603 je kompatibilní i s bezdrátovou technologií Bluetooth. Kromě reprodukce zvuku vycházejícího z vašeho televizoru si tak poradí i s bezdrátovým streamingem muziky z vašeho mobilu či tabletu. V perfektní kvalitě si tak můžete poslechnout i playlist, který si sestavíte na svém chytrém zařízení.

Integrovaný USB port

V konektorové výbavě tohoto soundbaru nechybí ani rozhraní USB. Díky tomu můžete pohodlně poslouchat i MP3 skladby, které si uložíte na flashku či externí disk.

 

 

Připojte další audio zdroj

Na zadní straně soundbaru se nachází stereofonní audio konektor, jehož prostřednictvím můžete k přístroji připojit libovolný kompatibilní zdroj zvuku. Využitím klasického kabelu s 3,5mm jackem tak můžete přes soundbar poslouchat i hudbu z MP3 přehrávače, iPodu či iPhonu.

 

Postavení přímo před televizí

Díky nízkému profilu můžete tento soundbar klidně postavit přímo před televizi. I poté totiž uvidíte na obrazovku bez sebemenšího problému.