logo

Naposledy prohlížené

Philips SHE3555BL/00, modrá

Cena 279
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Sluchátka s mikrofonem, 2 vyměnitelné gumové náušníky, mikrofon umožňuje přepínání mezi hudbou a telefonními hovory, Kmitočtová charakteristika: 10 – 22 000 Hz, Impedance: 16 ohmů, Maximální příkon: 20 mW, Citlivost: 103 dB

Cena bez DPH: 230.58
Kód produktu: 100000473118
EAN: 6951613981597
Výrobce: Philips
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Sluchátka s 6mm reproduktory / uzavřená, do uší, bezdrátová
 

Najděte si svou intenzitu s těmito vodotěsnými bezdrátovými sportovními sluchátky do uší. Snímač srdečního tepu vám pomůže dosáhnout nejlepšího výkonu při každém tréninku. 6 hodin přehrávání a silný zvuk vás posunou na další úroveň.

  • 6mm reproduktory / uzavřené
  • Do uší
Nejoblíbenější
 
3 vyměnitelné kryty konců sluchátek pro dokonalé nasazení

Tři velikosti vyměnitelných gumových krytů konců sluchátek zajišťují dokonalé utěsnění.

Měkké pogumované hroty sluchátek. Bezpečně uchycené a pohodlné

Vyměnitelné gumové kryty na koncích sluchátek uši dokonalé utěsní. Ohebné hroty sluchátek sedí bezpečně pod rýhou vašeho ucha. Tato sportovní sluchátka zůstanou na místě bez ohledu na to, jakým tempem se pohybujete.

Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ozvěny pro čistý zvuk

Už žádné nepříjemné ozvěny při telefonování. Díky odstranění akustické ozvěny bude vaše spojení vždy čisté a bez rušení.

Chytré párování. Automaticky vyhledejte své zařízení Bluetooth

Uživatelsky přívětivá tlačítka umožňují pozastavit seznam skladeb, přijímat hovory a upravovat hlasitost. To vše bez nutnosti dotknout se smartphonu. Sluchátka jsou připravena se spárovat okamžitě po zapnutí funkce Bluetooth. Po spárování si sluchátka pamatují poslední zařízení, s nímž byla spárována.

Uživatelsky přívětivé ovládání tlačítky

Uživatelsky přívětivé tlačítko umožňuje dětem snadno přijmout hovor, přeskočit skladbu nebo pozastavit přehrávanou skladbu. To vše bez nutnosti dotknout se svého smartphonu. Tlačítka hlasitosti na základně náušníku jsou snadno přístupná, stejně jako světelné tlačítko LED.

6mm neodymové akustické reproduktory

Detailní zvuk. Dobrý zvuk. Skvělá pasivní izolace hluku.

Vstupte do světa křišťálově čistého a přirozeného zvuku s přesně vyladěnými 6mm reproduktory. Sportovní sluchátka do uší jsou pečlivě navržena tak, aby poskytovala svěží, detailní a přirozený zvuk – bez ohledu na to, jakou hudbu posloucháte.

6 hodin přehrávání během snímání

Běhejte rychleji. Skákejte výš. Mějte tvrdší úder. Získáte 6 hodin přehrávání i při snímání srdečního tepu. Jedno nabití trvá 2 hodiny.

Integrovaný snímač srdečního tepu.

Sledujte svůj srdeční tep pomocí integrovaného snímače. Snímač ve sluchátku přesně sleduje váš srdeční tep. Poznáte, kdy pořádně zabrat a kdy si odpočinout, takže na každém tréninku dosáhnete nejlepších možných výsledků. Srovnatelné s volně dostupnými fitness aplikacemi na sledování tréninku.

Voděodolnost IPX5. Odolnost proti vodě a potu

Tato sportovní sluchátka se mohou pochlubit krytím IPX5 proti stříkající vodě, což znamená, že jsou odolná vůči namočení. Můžete je tedy bez obav nosit i při silném pocení, tréninku v dešti nebo dokonce ve sprše.

Rychlé nabíjení. Nabíjejte 15 minut, trénujte další hodinu

Jedno nabíjení trvá 2 hodiny. Pokud potřebujete dobít, rychlé 15minutové nabíjení vám zajistí další hodinu přehrávání.