logo

Naposledy prohlížené

Oral-B Vitality Blue Sensitive

Cena 799
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů
Elektrický zubní kartáček , který čistí zuby lépe než manuální zubní kartáček.Nový profesionální časovač: 2 minutový, každých 30 vteřin upozorňuje, že je čas přesunout se dál do ústní dutiny, 7600 oscilačně-rotačních pohybů za minutu, v balení 1x koncovka Sensi UltraThin a nabijecí stojánek
Cena bez DPH: 660.33
Kód produktu: 100000480406
EAN: 4210201234203
Výrobce: Oral
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Oral-B Vitality Blue Sensitive

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky ověřenou špičkovou čistotu ústní dutiny. Časovač zabudovaný v rukojeti zubního kartáčku pomáhá dodržovat zubními lékaři doporučované 2 minuty čištění. Navíc vám ho přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

  • Základní zubní kartáček, který potřebujete pro každodenní čistotu ústní dutiny
  • Odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček
  • Každých 30 sekund vibruje a upozorňuje, že je třeba změnit oblast čištění
  • Obsah balení: 1 rukojeť zubního kartáčku, 1 kartáčková hlava
  • Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B obklopuje každý zub, odstraňuje více zubního plaku a špičkově čistí pomocí oscilačně-rotační (2D) technologie.

Elektrické zubní kartáčky Oral-B nejsou pouze navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, ale jsou také značkou, kterou zubní lékaři z celého světa nejvíce doporučují. Objevte pro sebe vyšší úroveň ústní hygieny od Oral-B.

Vestavěný časovač vám pomůže čistit si zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Každých30 vteřin vás upozorní, že je čas přejít v čištění na další oblast.