logo

Naposledy prohlížené

ORAL-B Teen

VÝPRODEJ
Cena 1 699
Původní cena 2 399.04, Sleva 29.18 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Elek. zubní kartáček pro dospívající, 3D systém čištění zubů, 3 čistící programy: denní, šetrný, bělící, vizuální a zvukový senzor tlaku, Bluetooth, 2 minutový časovač 4x30s, 2 kartáčkové koncovky, pro šetrné, ale účinné čištění zubů a pro účinné čištění rovnátek, baterie, 1x nabíjecí stojánek

Cena bez DPH: 1 404.13
Kód produktu: 100000158822
EAN: 4210201202448
Výrobce: ORAL-B Teen
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ORAL-B Teen

 • Elektrický zubní kartáček pro všechny teenagery
 • 40 000 vibrací/min.
 • Odstraní o 100 % více zubního plaku než manuální zubní kartáček
 • Kulatá kartáčková čisticí lépe a udržuje zdravější dásně
 • Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a vizuálně vás upozorní, pokud budete na zuby při čištění příliš tlačit
 • Díky profesionálnímu 2minutovému časovači pomáhá náctiletým čistit si zuby správnou dobu
 • Odstraňuje povrchové skvrny
 • Lepší výsledky čištění se zpětnou vazbou v reálném čase díky propojení přes Bluetooth a aplikaci Oral-B
 • Supermoderní lithium-iontová baterie vydrží až 2 týdny na 1 nabití
 • Kompatibilní s těmito náhradními kartáčkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care 

  Pro velmi citlivé zuby a dásně vyvinul Oral-B novou hlavici Sensi UltraThin, která je vybavena velmi jemnými vlákny, aby se zamezilo zatěžování dásní během čištění zubů. Čištění zubů je díky ní šetrné, ale i preciznější, protože jemná vlákna lépe dosáhnout do těžko dostupných míst.

  Propojte kartáček s vaším mobilním telefonem

  Když tento kartáček spárujete pomocí bluetooth s vaším chytrým telefonem, získáte zcela nové možnosti jak sledovat svou zubní hygienu. Díky speciální aplikaci Oral-B App, která je dostupná pro Apple a Android, můžete mít přehled o průběhu čištění, statistiky čištění zubů, tipy na zlepšení péče a řadu dalších funkcí.

  Čisticí režimy

  Daily Clean - režim pro každodenní čištění

  Sensitive - jemné, ale přesto důkladné čištění citlivých oblastí

  Whitening - výjimečné leštění zubů pro příležitostné nebo každodenní použití

  Speciální 3D technologie čištění

  Čisticí technika 3D od Oral-B je založena na současné pulsaci a rotaci čisticí hlavice. Štětiny kartáčku oscilují dovnitř a ven, aby důkladně obklopily každý zub a odstranily plak. Pulzy naruší strukturu usazeného plaku a rotační pohyb jej pak snadněji odstraní. Zároveň kartáček pracuje šetrně, proto nepoškozuje zuby ani dásně.

  Konec zbytečného tlaku na zuby

  K podpoře optimálního čistění má zubní kartáček zabudovanou funkci kontroly tlaku. Pokud na zubní kartáček příliš zatlačíte, rozsvítí se červená kontrolka senzoru tlaku, která vás upozorní, abyste tlak snížili. Kromě toho uslyšíte během čistění zubů také jiný zvuk. Tato funkce šetří vaše dásně a výrazně napomáhá zdraví vašich zubů.

  Profesionální časovač

  Zubní lékaři doporučují čistit zuby po dobu dvou minut. Profesionální časovač vám zvukem v 30sekundových intervalech připomene, že máte přejít na další část chrupu a nakonec oznámí konec čištění. Díky této funkci si můžete být jisti, že vaše zuby jsou optimálně a rovnoměrně vyčištěné.

  Až 2 týdny čištění bez nabíjení

  Kartáček vydrží až 2 týdny provozu na baterii při čištění zubů 2x denně 2 minuty. Stav nabití baterie můžete hlídat díky indikátoru nabíjení (plné/častečné nabití).

  Vyměňte kartáčkovou hlavici včas

  Kartáček sám upozorní, kdy je potřeba výměnit čisticí hlavičku. Modrá vlákna Indicator® postupně blednou a když jsou z poloviny vybledlá, je čas výměny.