logo

Naposledy prohlížené

ORAL-B EB 60-8 Sensi UltraThin

Cena 819
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Náhradní kartáčkové koncovky Sensi UltraThin: Koncovka SensiUltraThin: Obsahuje kombinaci běžných vláken, které čistí povrch zubů, a ultra tenkých vláken, které šetrně čistí podél linie dásní. Nová kartáčková koncovka UltraThin. 8 ks v balení

Cena bez DPH: 676.86
Kód produktu: 100000158596
EAN: 4210201202905
Výrobce: Oral-B
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 • Popis produktu

  Nejšetrnější hlavice od Oral-B

  Hlavice má tvar okvětních lístků a kombinuje v sobě ta nejjemnější vlákna s klasickými. Jemná, měkká a tenká vlákna citlivě pečují o vaši sklovinu a dásně. Klasická vlákna dokáží dobře odstranit zubní plak a zubní kámen. V porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje kartáčková hlavice Sensi UltraThin až o 100 % více zubního plaku a snižuje o 100 % zánět dásní. Doporučujeme ji osobám s citlivými dásněmi a odhalenými zubními krčky. 

  Kulatá kartáčková hlavice je nejlepší

  Kulatá hlava Oral-B dokáže kopírovat tvar každého zubu. Pohodlně s ní vyčistíte každý kout vašich úst. Tento tvar byl navržen ve spolupráci s předními zubaři.V porovnání s manuálním kartáčkem vám zaručí zdravější zuby i dásně. 

  Hlavice si sama řekne o výměnu

  Podle zubních lékařů je optimální čas pro výměnu staré kartáčkové hlavice za novou tři měsíce. Kartáčková vlákna ztrácejí své schopnosti a čištění zubů s hlavicí starší tří měsíců je tedy méně efektivní. Výměnu si můžete poznačit v kalendáři. Zároveň se vám hlavice Oral-B připomene sama. Přibližně po třech měsících její vlákna zesvětlí - jasný signl pro změnu.