logo

Naposledy prohlížené

ORAL-B EB 60-2 Sensitive

Cena 329
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

Vyzkoušejte kartáčkovou hlavici Oral-B Sensi UltraThin, kterou navrhla zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě – Oral-B.

Cena bez DPH: 271.90
Kód produktu: 341410724444
EAN: 4210201176534 Záruka: 24 měs
Výrobce: Oral-B
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Popis produktu

Její tvar okvětního lístku byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři. Má měkká, mimořádně tenká vlákna, která jsou šetrná k dásním, a zároveň běžná vlákna tvrdá proti zubnímu plaku. V porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje kartáčková hlavice Sensi UltraThin až o 100 % více zubního plaku a snižuje o 100 % zánět dásní. Díky jedinečné kombinaci na konci zaoblených a mimořádně tenkých vláken je Sensi Ultrathin ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi a pro všechny, kteří si chtějí čistit zuby důkladně ale šetrně. Kompatibilní se zubními kartáčky Oral-B Genius 8000, 9000; Oral-B Smart 4000, 4900, 5000, 6000, 6500, 7000; Oral-B PRO 600, 650, 1000, 2000, 2500, 3000 a všemi variantami zubních kartáčků Oral-B Vitality a Vitality Plus.

Nejšetrnější péče o zuby a dásně

Design kartáčkové hlavy Sensi UltraThin je inspirovaný nástroji zubních lékařů. Má kulatý tvar a měkká ultra tenká vlákna UltraThin. Výsledkem je nejšetrnější čištění od Oral-B, které zároveň potlačuje zánět dásní a zlepšuje jejich zdraví.

Kulatá hlava čistí lépe*

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně. (*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem)

Navržená ve spolupráci se zubními lékaři

Kulatá hlava s kombinací ultra tenkých a běžných vláken je jemná k dásním, ale tvrdá k zubnímu plaku.

Nová kartáčková hlava každé tři měsíce

Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu každé tři měsíce nebo dříve, pokud se její vlákna opotřebují nebo vyblednou. Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B mají vlákna Indicator, která do poloviny vyblednou, čímž upozorní na nutnost výměny kartáčkové hlavy, aby bylo čištění stále optimální. (* v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem)

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

Nejčastěji doporučované zubními lékaři*

Zubní kartáčky Oral-B vznikají ve spolupráci se zubními lékaři, kteří zároveň tuto značku doporučují na celém světě nejčastěji. Poznejte sami novou úroveň péče o ústní dutinu od Oral-B. (* na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Oral-Bopravit
Počet kusů 2 ks