logo

Naposledy prohlížené

Nabíječka Connect IT CCC-7070

AKCE
Cena 349
Původní cena 398.99, Sleva 12.53 %
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

nabíječka do auta • funkce Dual USB Charging • kompatibilní se 12 a 24V zásuvkami zapalovače • výkon 15 W • ochrana proti zkratu, přetížení, přehřátí a proti přebití připojeného zařízení.Výkonná nabíječka do auta je vybavena dvojicí USB 2.0 konektorů, zabudovaná ochrana proti přepějí, přebití a zkratu,  výkon 15W.

Cena bez DPH: 288.43
Kód produktu: 100000820943
EAN: 8595610625696
Výrobce: Connect
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Nabíječka Connect IT CCC-7070

První nabíječka, která může zachránit život

CONNECT IT přichází s revoluční novinkou, kterou ocení většina motoristů. Nabíječka, která dokáže v případě nouze jednoduše rozbít okénko v automobilu nebo přeřezat bezpečnostní pásy. Nová Emergency nabíječka hravě zvládne obojí a samozřejmě je spolehlivá i v dobíjení elektronických zařízení.

Krizová situace pod kontrolou

V nouzovém stavu, kdy je pasažér po dopravní nehodě zaklíněn ve voze, nejde mu rozepnout pás nebo otevřít dveře, může tato nabíječka zachránit život. Stejně tak v případě, kdy budete pomáhat u cizí autonehody. Vše díky chytře ukrytému ostrému hrotu v dolní části nabíjecího pinu a bezpečně schovaném skalpelu ve sponě. Dlouhodobé testování produktu dokázalo, že obě funkce fungují perfektně.

Silný ambasador

K samotnému testování autonabíječky přizvala značka CONNECT IT silného partnera v podobě Autoklubu České republiky, který u nás má 116 letou historii. Na vlastní kůži si rozbíjení nabíječkou vyzkoušel i road safety manažer Autoklubu České republiky, pan Ing. Libor Budina. „Velice mě překvapilo, že jsem to zvládl lehce na první pokus. Je až k nevíře, co dokáže tak malá věc.“ řekl Budina, který se též podrobil i druhé ze záchranných funkcí, kterou je přeřezávání bezpečnostního pásu. „Tato zajímavá vychytávka se nám osvědčila a určitě ji můžeme za celý Autoklub České republiky vřele doporučit. Může pomoci těm, kteří uvízli ve svém automobilu, anebo vy můžete někomu zachránit život při dopravní nehodě.“ doplňuje Libor Budina.