logo

Naposledy prohlížené

LG F 72 J5QN4W

Cena 9 990
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

předem plněná pračka • energetická třída A+++ (-30 %) • až 7 kg prádla • maximální hlučnost 55/72 dB • 1200 ot/min • 14 programů (+ 16) • Technologie 6 Motion DD • Invertorový motor LG Direct Drive™ • Načtení programu NFC Tag On • Inteligentní diagnostika Smart Diagnosis™ • Funkce přidání prádla • 85x60x56 cm

Energetická třida:
A+++
Maximální náplň pračky:
7 kg
Způsob plnění:
přední
Cena bez DPH: 8 256.20
Kód produktu: 310220507029
EAN: 8806084907332
Výrobce: LG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Do detailu propracovaná pračka

Špičkově vybavená předem plněná pračka LG F 72 J5QN4W se pyšní vysokou kvalitou, skvělým výkonem a bohatou technickou a technologickou výbavou. Všechny tyto faktory z ní dělají jedinečného domácího pomocníka, který si bez problému poradí se všemi druhy prádla.

Obsluhu pračky maximálně usnadňuje intuitivní ovládací panel, kterému dominuje hlavní otočný knoflík. Panel je doplněn velkým LCD displejem informujícím o právě probíhajících procesech.

 

Bohatý výběr programů

Pračka pojme až 7 kg prádla, a proto je vhodná do větších domácností a pro početnější rodiny. Na výběr pak máte ze 14 programů. Kromě základních variant zde naleznete programy jako sportovní oblečení, jemná péče či hygiena. Při praní v noci můžete využít tiché praní.

Programovou nabídku ještě rozšiřuje 16 přídavných možností. Navolit lze např. předpírku, extra máchání, zkrácení programu či intenzivní praní. V případě údržby pak velmi oceníte vychytávku v podobě čištění bubnu. Nechybí zde ani funkce odloženého startu, který lze zpozdit až o 19 hodin.

 

Technologie se smyslem pro dokonalost

Model F 72 J5QN4W využívá během praní speciální technologii 6 Motion DD. Zvolte požadovaný program a zbytek nechte na pračce. Díky jedinečné technologii se buben pohybuje různými směry. O vaše oděvy je tak postaráno s tou nejlepší možnou péčí. Díky pohybu bubnu bude praní maximálně efektivní a prádlo dokonale čisté.

 

Chytrá pračka ve vaší koupelně

Jedinečnou specialitou pračky je funkce Tag On využívající technologii NFC, díky které je váš spotřebič chytřejší. Technologie NFC rozšiřuje možnosti pračky a umožňuje vám přístup k jejím inovacím. Usnadňuje vám použití spotřebiče přes váš chytrý telefon (aplikace LG Smart ThinQ). Můžete si stáhnout potřebný program nebo si vést statistiky praní. Při případných problémech, vám pomůže SmartDiagnosis™, která řeší menší potíže.

 

Nehlučný motor s vysokým výkonem

Technické srdce tohoto modelu tvoří unikátní Inverter Direct Drive motor s přímým připojením k bubnu. Podstatou motoru je bezkartáčové provedení, díky kterému nedochází k jeho opotřebení. Oproti běžným typům je invertorový maximálně tichý, vysoce výkonný, výrazně úspornější a má nesrovnatelně delší životnost. Spolehlivý motor je podstatou pračky LG, která se tak řadí na špičku.

 

Maximálně úsporný spotřebič

Pračka se pyšní samými superlativy a ne jinak to je i s jejím ekonomicky nenáročným provozem. Díky své extra nízké spotřebě se řadí do energetické třídy A+++ (-30 %). To znamená, že je její spotřeba ještě o 30 % nižší než u spotřebičů s označením A+++. Spotřeba energie na jeden cyklus praní činí 0,55 kWh a spotřeba vody je 41,8 l.

Finančně úsporný provoz skvěle doplňuje nízká hlučnost. Při běžném praní nepřekročí hluk 55 dB. Během odstřeďování, kdy dosahuje pračka až 1200 otáček za minutu, nepřesáhne hlučnost 72 dB.


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });