logo

Naposledy prohlížené

Huawei Watch GT 2e Graphite Black 46mm

Cena 4 490
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

chytré hodinky • 1,39" barevný dotykový AMOLED displej • GPS, Glonass • Bluetooth• smart notifikace • senzor tepové frekvence • výpočet spálených kalorií • monitor denní aktivity a spánku • režimy pro 15 aktivit (běh, cyklistika, plavání, fitness…) • senzor SpO2 • budík • stopky • výdrž až 14 dní • vodotěsnost 5 ATM • barva Graphite Black

Cena bez DPH: 3 710.74
Kód produktu: 100000776621
EAN: 6901443375202
Výrobce: Huawei
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e s možností měnit řemínky a ciferníky dle aktuální nálady. Vysoký provozní výkon a nízkou spotřebu zajišťuje čip Kirin A1. Hodinky disponují 85 tréninkovými a 15 profesionálními režimy. Sledují hladinu VO2Max, SpO2, aerobní/anaerobní účinek tréninku, dobu zotavení a intenzitu tréninku. Využívají polohovací systémy GPS a GLONASS. O zdravý spánek a duševní pohodu se postará funkce TruRelax a TruSleep. Hodinky zachytí důležité okamžiky pomocí vzdálené spouště s přednastaveným pětisekundovým časovačem. Přehrají vaše skladby a upozorní vás na příchozí hovory, SMS zprávy, emaily a události z kalendáře. Součástí je budík, časovač a předpověď počasí.

Kvalitní displej

Přizpůsobte si styl hodinek dle nálady a příležitosti. Hodinky disponují displejem AMOLED HD s úhlopříčkou 1,39 palce a širokou škálou ciferníků na výběr. Rám displeje vyrobený z odolné nerezové oceli, včetně barevných řemínků, dodá hodinkám dojem nedbalé elegance.

Neúnavný stroj

Kirin A1, první nositelný čip od značky Huawei, zajišťuje vysoký pracovní výkon ve dne i v noci a zároveň neuvěřitelně nízkou spotřebu energie díky chytré optimalizaci.

Stojí při vás u jakéhokoliv sportu

V hodinkách naleznete 85 tréninkových režimů. Objevování nových dobrodružství při horolezectví, parkuru, street dance, skateboardingu a dalších sportech může začít. S využitím špičkové technologie navíc hodinky sledují v reálném čase data pro 15 profesionálních sportů, jako je lezení, běh, plavání či cyklistika.

Podporují pokročilý trénink

Aby byl trénink opravdu efektivní, hodinky měří širokou škálu údajů o vašem těle a tréninku. Sledují maximální míru spotřeby kyslíku VO2Max, saturaci kyslíkem v krvi SpO2 i to, zda ve svém tréninku dosahujete aerobního či anaerobního prahu. Prozradí vám, kolik času vaše tělo potřebuje k úplnému zotavení z tréninku. Na základě týdenního objemu doporučují vhodnou tréninkovou zátěž a poskytnou profesionální rady pro budoucí tréninky. Toužíte-li dosáhnout určitého běžeckého cíle, jako je tempo, hubnutí či vytrvalost, v reálném čase reagují na váš výkon pomocí hlasového kurzu.

Vždy připraveny k akci

Hodinky automaticky detekují pohyb a samy rozlišují šest druhů tréninku: indoor/outdoor běh, indoor/outdoor chůze, orbitrek a veslování. Šikovnými pomocníky během venkovního tréninku jsou také polohovací systémy GPS a GLONASS, které zaznamenávající vaši trasu po celé trvání tréninku.

Relaxujte a regenerujte

Funkce TruRelax sleduje úroveň stresu a nabízí trénink dýchání a uvolnění psychického napětí. K upevnění zdraví také přispívá i funkce TruSleep, která během spánku monitoruje srdeční frekvenci, analyzuje dýchání a uděluje skóre za celkovou kvalitu spánku. Navíc dokáže diagnostikovat šest běžných problémů se spánkem a navrhne vám lepší odpočinek.

Praktičnost samozřejmostí

Během tréninku oceníte možnost poslechu své oblíbené hudby přímo z hodinek po spárování s Bluetooth sluchátky. Hodinky vás také upozorní na příchozí hovory, SMS zprávy, emaily a události z kalendáře. Každodenní život vám usnadní informace o počasí, budík, časovač i ukazatel stavu baterky. Budete-li potřebovat zachytit nezapomenutelné okamžiky, hodinky nabízí vzdálenou spoušť s přednastaveným pětisekundovým časovačem.
Obrazovka
Typ displeje
AMOLED
Rozlišení displeje
454 x 454 px
Dotyková obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
3,53 cm (1.39")
Vzhled
Barva opláštění
Černá
Základní materiál
Kov, Plast
Barva pásu
Černá
Materiál pásku
Fluoroelastomer
Tvar
Kulatý
Barva přezky
Černá
Typ uzávěru
Přezkové zapínání s jedním hrotem
Magnetický nabíjecí konektor
Ano
Odnímatelný popruh
Ano
Voděodolný
Ano
Vodotěsné až do
5 m
Výkon
Integrovaný fotoaparát
Ne
FM rádio
Ne
Podporované mobilní operační systémy
Android 4.4Android 5.1Android 5.0Android 6.0Android 7.0, Android 7.1, Android 8.0, Android 7.1.2, Android 9.0
Paměť typu flash
4 GB
Vlastnosti
Monitor srdečního tepu
Ano
Kontaktní snímače srdečního tepu
Ano
Typ senzoru srdečního tepu
Optický
Zabudovaný krokoměr
Ano
Spálené kalorie
Ano
Akcelerometr
Ano
Gyroskop
Ano
Magnetometr
Ano
Režimy pro více sportů
Ano
Kvalita spánku
Ano
Inteligentní upozornění
Ano
Oznámení v kalendáři
Ano
Snímač okolního osvětlení
Ano
Upozornění na zprávy SMS
Ano
Vzdálené pořízení fotografií
Ano
Barometr
Ano
Počítačová síť
GPS
Ano
GLONASS
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ne
Verze Bluetooth
5.1
Připojení sluchátek
Bluetooth
Příkon
Výdrž baterie (max.)
336 h
Akumulátor
Ano
Nabíjecí napětí
5 V
Další charakteristiky
Bluetooth
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
46,8 mm
Hloubka
46,8 mm
Tloušťka
1,08 cm
Hmotnost
43 g