logo

Naposledy prohlížené

Huawei P40 Pro Black

Cena 23 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

smartphone s 6,58" OLED displejem • rozlišení 2640×1200 px • 8jádrový procesor HiSilicon Kirin 990 • 8 GB RAM • interní paměť 256 GB • podpora paměťových karet až 256 GB • 3 zadní fotoaparáty 50 Mpx + 12 Mpx + 40 Mpx • 32Mpx přední fotoaparát • GPS, Glonass • Wi-Fi • LTE • NFC • Bluetooth • USB-C • hybridní slot • čtečka otisků prstů v displeji • baterie 4200 mAh • operační systém 10.0

Cena bez DPH: 19 826.45
Kód produktu: 100000766836
EAN: 6901443376940
Výrobce: Huawei
Záruční doba: 24 měsíců
ks

HUAWEI P40 Pro - Zázrak ve vaší ruce

Pořizujte fotografie a videa, kdykoliv chcete se čtverným Ultra Vision Leica fotoaparátem. Způsobte převrat ve svých zkušenostech s rychlostí a výkonem se špičkovou čipovou sadou Kirin 990 5G. Inovativní design potěší vaše estetické cítění a přinese ergonomický komfort. Přistroj HUAWEI P40 Pro vás připraví na budoucnost.

Quad-Curve Overflow displej je inspirovaný krásou a formou tekoucí vody a je inovovaný tak, aby na všech krajích odstranil bariéry vidění a představivosti. S 90Hz obnovovací frekvencí si vychutnáte pohlcující obsah. Prostřední rám a ochranné kulaté rohy zvyšují harmonický pocit vzbuzovaný vzhledem přístroje i hmatovými vjemy.

Prozkoumejte svět, vytvořte příběhy

Prozkoumávání života a vytváření příběhů nikdy nekončí. Ultra Vision fotoaparát Leica je sjednocený systém, na který se můžete spolehnout. Vytvoří dokonalý snímek ve dne i v noci a nezáleží, jestli je objekt vašeho zájmu blízko, či daleko. Snadno zachytíte to, co vidíte a vyjádříte své pocity.

Telefon nabízí špičkový snímač o rozměrech 1/1.28 palců s vysokou pixelovou velikostí 2.44 µm. Barevný filtr RYYB navíc pouští obrovské množství světla, přináší velký dynamický rozsah a redukuje podíl šumu. Hlavní 50Mpx fotoaparát podporuje sloučení 4 pixelů v 1 a automatické zaostření Octa PD a přináší úžasný jas a přesné detaily bez ohledu na scénu a světelné podmínky. HUAWEI XD Fusion Engine využívá vylepšený procesor pro zpracování obrazu a NPU a dokáže rychle zpracovat ohromné množství informací, mimořádně vylepšit jas na úrovni pixelu každého snímku ve dne i v noci.

Každá malá část vypráví jiný velký příběh

S hlavním 50Mpx fotoaparátem zachytíte fotografii stejně jako váš pohled, nevynecháte jediný úžasný detail. Vyberte si jakoukoliv část ze snímku, zvětšete ji a získejte další skvělý záběr s bohatou strukturou a barevností.

Pořiďte jasné snímky i s malým množstvím světla. Díky senzoru HUAWEI Ultra Vision zachytíte i ve tmě úsměv, oblíbené šaty a noční panoramata, fotografie budou skvěle osvětlené, ostré a s nízkým šumem.

Konstrukce periskopu SuperZoom vkládá do kompaktního těla několik čoček. Proto jasně uvidíte nejen věci, které jsou přímo před vámi, ale i to co je skryto mimo vaše zorné pole. Inovativní snímač RYYB přináší skvělou jasnost i při nízkém osvětlení. A vylepšený AIS plus OIS zajišťuje bezkonkurenční výkon přiblížení až 50×.

 

Umělá inteligence vždy pomůže

AI algoritmus detekce pohybu rozpoznává postoje a výrazy. Pořídí několik 4K pohyblivých obrázků za přibližně 1,7 sekund. Funkce úprav v Galerii doporučí 1-3 záběry s nejlepším pohybem.

Nechte umělou inteligenci odebrat kolemjdoucí ze záběru tím, že zkombinuje několik záběrů do jednoho. Pozadí vašeho záběru bude čisté a zaostření vynikne.

Nežádoucí odraz světla už nezničí dobrou fotografii. Přejděte do Galerie a umělá inteligence vám pomůže s úpravou a odstraní konkrétní vrstvu.

 

Výkonný procesor = plynulé hraní

Osvojte si ultra vysokou rychlost díky první integrované čipové sadě na světě 5G SoC7, Kirin 990 5G. Díky technologii 7nm+ EUV a inovativní architektuře CPU dosahuje HUAWEI P40 Pro vysoké účinnosti a plynulosti systému. Nechte se okouzlit vynikajícím výkonem grafiky GPU Mali-G76 MC16, nepřekonatelným zpracováním obrazu s vylepšeným ISP a pokročilou schopností AI v NPU se dvěma jádry.

Vylepšený modul zpracování obrazu inteligentně optimalizuje obrazové rámce, aby zajistil vysokou plynulost při menší spotřebě energie. Na senzačním displeji s frekvencí 90 Hz uvidíte skutečný rozdíl při hraní hry s frekvencí obnovy obrazu 90 fps. Nyní je plynulejší a stabilnější a většinu času zůstává ve stavu High-frame. Nedělejte si starosti s přehříváním, jedinečný systém SuperCool s 3D grafenovým filmem je spojen s ultra tenkým VC pro efektivní odvádění tepla.

Silná baterie vás nezradí

Inovativní architektura CPU přináší vysoce výkonnou účinnost. AI algoritmus pro rozdělení energie přináší lepší využití 4200 mAh baterie a poskytuje skvělý výkon a delší provozní dobu.

Díky rychlému nabíjení 40 W HUAWEI SuperCharge si můžete dát pauzu na kávu. Jakmile budete chtít pokračovat, telefon bude plně nabitý.

Vezměte si telefon, kdykoliv ho potřebujete. Bezdrátová nabíječka do auta 27 W HUAWEI SuperCharge umožňuje snadné a rychlé nabíjení během jízdy. Využijte svůj čas lépe.

 

Zná vás a ochrání vás

Přední senzor gest a dvojitý NPU společně rozpoznávají gesta vašich rukou a pomáhají posouvat obrazovku, nebo pořídit snímek obrazovky i bez jediného dotyku telefonu. Jakmile zjistí, že se do vašeho telefonu dívá někdo jiný, bude zobrazovat soukromá oznámení bez podrobností a ochrání tak vaše soukromí.

Samostatný TEE OS je určen pouze pro citlivé operace. Mikrojádro tohoto systému získalo certifikát CC EAL 5+, což je nejlepší bezpečnostní certifikát ve své třídě. Implementována je také zabezpečená čipová sada úložiště k uchovávání důvěrných informací. A k tomu další bezpečnostní funkce, EMUI 10.1, poskytuje komplexní ochranu.

Aby HUAWEI zajistila bezpečnost každé aplikace spouštěné v galerii HUAWEI AppGallery, zřídila komplexní systém od začátku až do konce, který zahrnuje ověření identity vývojáře, 4vrstvou detekci bezpečnosti, stahování/instalaci prvků ochrany a obranu v době běhu.

 

Očekávané HD hovory, nečekaná zábava

HUAWEI MeeTime i při nízkém osvětlení nebo slabé síti zajistí stabilní zvuk a video s vysokým rozlišením na ostatních zařízeních HUAWEI. Navíc máte možnost sdílet obrazovku a pomoci své rodině nebo přátelům vyřešit problémy s jejich telefonem tím, že jim ukážete přesný postup. Díky spolupráci s hardwarem třetí strany, jako je 360° fotoaparát nebo drony, si můžete užít zábavné telefonáty, produktivní schůzky a nekonečnou zábavu.

Využijte spolupráci přes více obrazovek. Kromě pouhého sloučení rozhraní telefonu do přenosného počítače lze využít aplikace, které máte v notebooku k otevírání a úpravu souborů v telefonu. Je také možné přímo telefonovat prostřednictvím reproduktorů, mikrofonu a fotoaparátu ve vašem notebooku. Software i hardware se spojují v jedno.

 

Snadné sdílení

Není potřeba žádný kabel, internetová data ani instalace žádné aplikace, stačí vybrat HUAWEI Share a snadno zahájíte rychlý přenos souborů nebo fotografií mezi telefonem a dalšími HUAWEI zařízeními, nebo tiskárnou třetí strany. Stačí pouhé klepnutí a reproduktor bude pokračovat v přehrávání hudby z telefonu, nebo se připojí k Wi-Fi ze směrovače.

Seznamte se s Celií. Rozumí hlasovým příkazům a pomůže vám při telefonování, nastavení událostí v kalendáři, odpovídání na zprávy, přehrávání hudby nebo kontrole počasí. Využívá schopnosti umělé inteligence, může vidět věci kolem tebe, identifikovat rostliny, překládat jídelní lístky a počítat kalorie v jídle.

 

Zkratky pro rozdělená rozhraní

Stačí potáhnout prstem z pravé strany a najdete zástupce aplikací přímo pro sebe. Pokud dostanete zprávu, stačí na ni kliknout a odpovědět v plovoucím malém okně bez přepnutí aplikací.

Všechna zařízení mají jeden ovládací panel. Stačí potáhnout prstem z levé dolní strany a aktivujete ovládací panel k řízení všech chytrých zařízení v okolí. Můžete například přímo vysílat obrazovku telefonu, začít spolupráci přes více obrazovek nebo zapnout reproduktory.

IP68, konstruováno pro svobodné duše

Ochrana IP68 poskytuje ochranu před náhlými dešťovými kapkami nebo náhodnými stříkanci, pociťte volnost a vydejte se za dobrodružstvím. Je načase popustit uzdu své energii a kreativitě.

Funkce odemknutí obličejem přesně rozpozná rysy obličeje a umožní odemknout obrazovku, nebo přistoupit k soukromým aplikacím. Bez ohledu na to, zda je kolem světlo, nebo tma, ověření je rychlé a spolehlivé.

Vždy, když zvednete telefon, můžete ho současně odemknout pomocí otisku prstu na zvětšeném senzoru. Je to nejpřirozenější, nejpřesnější a velice rychlé ověření.

Více aplikací na Petal Search