logo

Naposledy prohlížené

Slevové kupony (platné od 16.01.2021 do 20.01.2021)

ECG OV 126 ECGX5FIK
ECG HK 1050 ECG7V5GW
ECG ZV 117 ECGT3E8H
ECG VV 3121 Professional ECGPEUWF
ECG BD 34 White ECGEIWGY
ECG DS 1010 ECGIRX2E
ECG RK 1740 ECG9AR5S
ECG RK 1777 Colore ECGV8HMP
ECG RM 750 ECGVEM6A
ECG KM 1412 Aromatico ECG3X75T
ECG RS 5011 ECG7PMQ5
ECG VS 110 B10 + Dárek ECGJBQHF
ECG MS 007 ECGSQYFZ
ECG VT 3220 2in1 ECGV961X
ECG ST 10630 Stainless ECGKFZ1B
ECG KG 2033 Duo Grill  Waffle ECGPRCE5
ECG MTD 2590 GBS ECGK8FLZ
ECG MTD 231 S ECGKCS8G
ECG NZ 322 Auto-Off ECGBQ81W

Huawei P40 Ice White

Cena 19 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

smartphone s 6,1" OLED displejem • rozlišení 2340×1080 px • 8jádrový procesor HiSilicon Kirin • 8 GB RAM • interní paměť 128 GB • podpora paměťových karet až 256 GB • 3 zadní fotoaparáty 50 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx • 32Mpx přední fotoaparát • optická stabilizace • GPS, Glonass • Wi-Fi • LTE • NFC • Bluetooth • USB-C • hybridní slot • čtečka otisků prstů • rychlé nabíjení • baterie 3800 mAh • operační systém Android 10.0

Cena bez DPH: 16 520.66
Kód produktu: 100000766165
EAN: 6901443376902
Výrobce: Huawei
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Výkonný mobilní telefon pro fajnšmekry

Nadupaný mobilní telefon Huawei P40 je k dostání ve třech barevných provedeních – Ice White, Black a Silver Frost. Matný povrch zdůrazňuje nadpozemskou hloubku a odhaluje eleganci v každém odstínu.

Špičková čipová sada Kirin 990 5G mění váš zážitek z rychlosti. Trojitý fotoaparát Ultra Vision Leica s vylepšenými schopnostmi umělé inteligence přináší revoluci do způsobu fotografování a videotvorby. Přijměte sílu obrázků a videí a nechte je mluvit za vás.

Prozkoumejte svět, vytvořte příběhy

Telefon nabízí špičkový snímač o rozměrech 1/1.28 palců s vysokou pixelovou velikostí 2.44 µm. Barevný filtr RYYB navíc pouští obrovské množství světla, přináší velký dynamický rozsah a redukuje podíl šumu. Hlavní 50Mpx fotoaparát podporuje sloučení 4 pixelů v 1 a automatické zaostření Octa PD a přináší úžasný jas a přesné detaily bez ohledu na scénu a světelné podmínky. Huawei XD Fusion Engine využívá vylepšený procesor pro zpracování obrazu a NPU a dokáže rychle zpracovat ohromné množství informací, mimořádně vylepšit jas na úrovni pixelu každého snímku ve dne i v noci.

Huawei P40 s optickým zoomem 3× a maximálním zoomem až 30× umožňuje zachytit scénu z různých vzdáleností. Nejprve si prohlédněte celou scénu, pak detail a nakonec objevte něco nečekaného. Najděte více příběhů v jedné scéně.

 

 

Umělá inteligence - SNAP AI

AI algoritmus detekce pohybu rozpoznává postoje a výrazy. Pořídí několik 4K pohyblivých obrázků za přibližně 1,7 sekund. Funkce úprav v Galerii doporučí 1-3 záběry s nejlepším pohybem.

Nechte umělou inteligenci odebrat kolemjdoucí ze záběru tím, že zkombinuje několik záběrů do jednoho. Pozadí záběru bude čisté a zaostření vynikne.

Dobrou fotografii už nezničí nežádoucí odraz světla. Přejděte do Galerie a umělá inteligence vám pomůže s úpravou a odstraní konkrétní vrstvu.

 

 

Umělá inteligence - SNAP AI

AI algoritmus detekce pohybu rozpoznává postoje a výrazy. Pořídí několik 4K pohyblivých obrázků za přibližně 1,7 sekund. Funkce úprav v Galerii doporučí 1-3 záběry s nejlepším pohybem.

Nechte umělou inteligenci odebrat kolemjdoucí ze záběru tím, že zkombinuje několik záběrů do jednoho. Pozadí záběru bude čisté a zaostření vynikne.

Dobrou fotografii už nezničí nežádoucí odraz světla. Přejděte do Galerie a umělá inteligence vám pomůže s úpravou a odstraní konkrétní vrstvu.

Vaše tvář je vaším heslem

Funkce odemknutí obličejem přesně rozpozná rysy vašeho obličeje a umožní odemknout obrazovku, nebo přistoupit k soukromým aplikacím. Bez ohledu na to, zda je kolem světlo, nebo tma, ověření je rychlé a spolehlivé.

Ve výbavě nechybí ani rozpoznání otisku prstu. Vždy, když zvednete telefon, můžete ho současně odemknout pomocí otisku prstu na zvětšeném senzoru. Je to nejpřirozenější, nejpřesnější a velice rychlé ověření.

 

Zná vás a ochrání vás

Přední senzor gest a dvojitý NPU společně rozpoznávají gesta vašich rukou a pomáhají posouvat obrazovku, nebo pořídit snímek obrazovky i bez jediného dotyku telefonu. Jakmile zjistí, že se do vašeho telefonu dívá někdo jiný, bude zobrazovat soukromá oznámení bez podrobností a ochrání tak vaše soukromí.

Samostatný TEE OS je určen pouze pro citlivé operace. Mikrojádro tohoto systému získalo certifikát CC EAL 5+, což je nejlepší bezpečnostní certifikát ve své třídě. Implementována je také zabezpečená čipová sada úložiště k uchovávání důvěrných informací. A k tomu další bezpečnostní funkce, EMUI 10.1, poskytuje komplexní ochranu.

Aby Huawei zajistila bezpečnost každé aplikace spouštěné v galerii Huawei AppGallery, zřídila komplexní systém od začátku až do konce, který zahrnuje ověření identity vývojáře, 4vrstvou detekci bezpečnosti, stahování/instalaci prvků ochrany a obranu v době běhu.

 

Očekávané HD hovory

Huawei MeeTime i při nízkém osvětlení nebo slabé síti zajistí stabilní zvuk a video s vysokým rozlišením na ostatních zařízeních Huawei. Navíc máte možnost sdílet obrazovku a pomoci své rodině nebo přátelům vyřešit problémy s jejich telefonem tím, že jim ukážete přesný postup. Díky spolupráci s hardwarem třetí strany, jako je 360° fotoaparát nebo drony, si můžete užít zábavné telefonáty, produktivní schůzky a nekonečnou zábavu.

Využijte spolupráci přes více obrazovek. Kromě pouhého sloučení rozhraní telefonu do přenosného počítače lze využít aplikace, které máte v notebooku k otevírání a úpravu souborů v telefonu. Je také možné přímo telefonovat prostřednictvím reproduktorů, mikrofonu a fotoaparátu ve vašem notebooku. Software i hardware se spojují v jedno.

 

Snadné sdílení

Není potřeba žádný kabel, internetová data ani instalace žádné aplikace, stačí vybrat Huawei Share a snadno zahájíte rychlý přenos souborů nebo fotografií mezi telefonem a dalšími Huawei zařízeními, nebo tiskárnou třetí strany. Stačí pouhé klepnutí a reproduktor bude pokračovat v přehrávání hudby z telefonu, nebo se připojí k Wi-Fi ze směrovače.

Seznamte se s CeliíRozumí hlasovým příkazům a pomůže vám při telefonování, nastavení událostí v kalendáři, odpovídání na zprávy, přehrávání hudby nebo kontrole počasí. Využívá schopnosti umělé inteligence, může vidět věci kolem tebe, identifikovat rostliny, překládat jídelní lístky a počítat kalorie v jídle.

 

Jednoduché zkratky pro rozdělená rozhraní

Stačí potáhnout prstem z pravé strany a najdete zástupce aplikací přímo pro sebe. Pokud dostanete zprávu, stačí na ni kliknout a odpovědět v plovoucím malém okně bez přepnutí aplikací.

Všechna zařízení mají jeden ovládací panel. Stačí potáhnout prstem z levé dolní strany a aktivujete ovládací panel k řízení všech chytrých zařízení v okolí. Můžete například přímo vysílat obrazovku telefonu, začít spolupráci přes více obrazovek nebo zapnout reproduktory.