logo

Naposledy prohlížené

Huawei P40 Black

Cena 19 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

smartphone s 6,1" OLED displejem • rozlišení 2340×1080 px • 8jádrový procesor HiSilicon Kirin • 8 GB RAM • interní paměť 128 GB • podpora paměťových karet až 256 GB • 3 zadní fotoaparáty 50 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx • 32Mpx přední fotoaparát • optická stabilizace • GPS, Glonass • Wi-Fi • LTE • NFC • Bluetooth • USB-C • hybridní slot • čtečka otisků prstů • rychlé nabíjení • baterie 3800 mAh • operační systém Android 10.0

Cena bez DPH: 16 520.66
Kód produktu: 100000766666
EAN: 6901443376919
Výrobce: Huawei
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Výkonný mobilní telefon pro fajnšmekry

Nadupaný mobilní telefon Huawei P40 je k dostání ve třech barevných provedeních – Ice White, Black a Silver Frost. Matný povrch zdůrazňuje nadpozemskou hloubku a odhaluje eleganci v každém odstínu.

Špičková čipová sada Kirin 990 5G mění váš zážitek z rychlosti. Trojitý fotoaparát Ultra Vision Leica s vylepšenými schopnostmi umělé inteligence přináší revoluci do způsobu fotografování a videotvorby. Přijměte sílu obrázků a videí a nechte je mluvit za vás.

Prozkoumejte svět, vytvořte příběhy

Telefon nabízí špičkový snímač o rozměrech 1/1.28 palců s vysokou pixelovou velikostí 2.44 µm. Barevný filtr RYYB navíc pouští obrovské množství světla, přináší velký dynamický rozsah a redukuje podíl šumu. Hlavní 50Mpx fotoaparát podporuje sloučení 4 pixelů v 1 a automatické zaostření Octa PD a přináší úžasný jas a přesné detaily bez ohledu na scénu a světelné podmínky. Huawei XD Fusion Engine využívá vylepšený procesor pro zpracování obrazu a NPU a dokáže rychle zpracovat ohromné množství informací, mimořádně vylepšit jas na úrovni pixelu každého snímku ve dne i v noci.

Huawei P40 s optickým zoomem 3× a maximálním zoomem až 30× umožňuje zachytit scénu z různých vzdáleností. Nejprve si prohlédněte celou scénu, pak detail a nakonec objevte něco nečekaného. Najděte více příběhů v jedné scéně.

 

 

Umělá inteligence - SNAP AI

AI algoritmus detekce pohybu rozpoznává postoje a výrazy. Pořídí několik 4K pohyblivých obrázků za přibližně 1,7 sekund. Funkce úprav v Galerii doporučí 1-3 záběry s nejlepším pohybem.

Nechte umělou inteligenci odebrat kolemjdoucí ze záběru tím, že zkombinuje několik záběrů do jednoho. Pozadí záběru bude čisté a zaostření vynikne.

Dobrou fotografii už nezničí nežádoucí odraz světla. Přejděte do Galerie a umělá inteligence vám pomůže s úpravou a odstraní konkrétní vrstvu.

 

 

Umělá inteligence - SNAP AI

AI algoritmus detekce pohybu rozpoznává postoje a výrazy. Pořídí několik 4K pohyblivých obrázků za přibližně 1,7 sekund. Funkce úprav v Galerii doporučí 1-3 záběry s nejlepším pohybem.

Nechte umělou inteligenci odebrat kolemjdoucí ze záběru tím, že zkombinuje několik záběrů do jednoho. Pozadí záběru bude čisté a zaostření vynikne.

Dobrou fotografii už nezničí nežádoucí odraz světla. Přejděte do Galerie a umělá inteligence vám pomůže s úpravou a odstraní konkrétní vrstvu.

Vaše tvář je vaším heslem

Funkce odemknutí obličejem přesně rozpozná rysy vašeho obličeje a umožní odemknout obrazovku, nebo přistoupit k soukromým aplikacím. Bez ohledu na to, zda je kolem světlo, nebo tma, ověření je rychlé a spolehlivé.

Ve výbavě nechybí ani rozpoznání otisku prstu. Vždy, když zvednete telefon, můžete ho současně odemknout pomocí otisku prstu na zvětšeném senzoru. Je to nejpřirozenější, nejpřesnější a velice rychlé ověření.

 

Zná vás a ochrání vás

Přední senzor gest a dvojitý NPU společně rozpoznávají gesta vašich rukou a pomáhají posouvat obrazovku, nebo pořídit snímek obrazovky i bez jediného dotyku telefonu. Jakmile zjistí, že se do vašeho telefonu dívá někdo jiný, bude zobrazovat soukromá oznámení bez podrobností a ochrání tak vaše soukromí.

Samostatný TEE OS je určen pouze pro citlivé operace. Mikrojádro tohoto systému získalo certifikát CC EAL 5+, což je nejlepší bezpečnostní certifikát ve své třídě. Implementována je také zabezpečená čipová sada úložiště k uchovávání důvěrných informací. A k tomu další bezpečnostní funkce, EMUI 10.1, poskytuje komplexní ochranu.

Aby Huawei zajistila bezpečnost každé aplikace spouštěné v galerii Huawei AppGallery, zřídila komplexní systém od začátku až do konce, který zahrnuje ověření identity vývojáře, 4vrstvou detekci bezpečnosti, stahování/instalaci prvků ochrany a obranu v době běhu.

 

Očekávané HD hovory

Huawei MeeTime i při nízkém osvětlení nebo slabé síti zajistí stabilní zvuk a video s vysokým rozlišením na ostatních zařízeních Huawei. Navíc máte možnost sdílet obrazovku a pomoci své rodině nebo přátelům vyřešit problémy s jejich telefonem tím, že jim ukážete přesný postup. Díky spolupráci s hardwarem třetí strany, jako je 360° fotoaparát nebo drony, si můžete užít zábavné telefonáty, produktivní schůzky a nekonečnou zábavu.

Využijte spolupráci přes více obrazovek. Kromě pouhého sloučení rozhraní telefonu do přenosného počítače lze využít aplikace, které máte v notebooku k otevírání a úpravu souborů v telefonu. Je také možné přímo telefonovat prostřednictvím reproduktorů, mikrofonu a fotoaparátu ve vašem notebooku. Software i hardware se spojují v jedno.

 

Snadné sdílení

Není potřeba žádný kabel, internetová data ani instalace žádné aplikace, stačí vybrat Huawei Share a snadno zahájíte rychlý přenos souborů nebo fotografií mezi telefonem a dalšími Huawei zařízeními, nebo tiskárnou třetí strany. Stačí pouhé klepnutí a reproduktor bude pokračovat v přehrávání hudby z telefonu, nebo se připojí k Wi-Fi ze směrovače.

Seznamte se s CeliíRozumí hlasovým příkazům a pomůže vám při telefonování, nastavení událostí v kalendáři, odpovídání na zprávy, přehrávání hudby nebo kontrole počasí. Využívá schopnosti umělé inteligence, může vidět věci kolem tebe, identifikovat rostliny, překládat jídelní lístky a počítat kalorie v jídle.

 

Jednoduché zkratky pro rozdělená rozhraní

Stačí potáhnout prstem z pravé strany a najdete zástupce aplikací přímo pro sebe. Pokud dostanete zprávu, stačí na ni kliknout a odpovědět v plovoucím malém okně bez přepnutí aplikací.

Všechna zařízení mají jeden ovládací panel. Stačí potáhnout prstem z levé dolní strany a aktivujete ovládací panel k řízení všech chytrých zařízení v okolí. Můžete například přímo vysílat obrazovku telefonu, začít spolupráci přes více obrazovek nebo zapnout reproduktory.