logo

Naposledy prohlížené

HG Pěnový čistič vodního kamene 0,5l

Cena 109
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

HG pěnový čistič vodního kamene snadno odstraňuje vápenatý nános vodního kamene z obkladů, umyvadel, sprchových koutů, kuchyňský dřezů apod. 

Cena bez DPH: 90.08
Kód produktu: HGPCVK
Výrobce: HG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

HG pěnový čistič vodního kamene snadno odstraňuje vápenatý nános vodního kamene z obkladů, umyvadel, sprchových koutů, kuchyňský dřezů apod.

Kam se dostane voda, tam se časem vytvoří i vodní kámen, který vytváří matný film ve sprchových koutech, vanách, kuchyňských dřezech, umyvadlech a toaletách apod. HG pěnový čistič vodního kamene odstraňuje důkladně a rychle nános vodního kamene a nezanechává nic než zářivý lesk! HG pěnový čistič vodního kamene působí dlouhodobě, což je potřebné hlavně na vertikálních plochách jako jsou stěny a sprchové kouty. HG pěnový čistič vodního kamene jednoduše nastříkejte na čištěné plochy a nechte působit. Poté opláchněte nebo setřete navlhčeným hadříkem. HG pěnový čistič vodního kamene nenarušuje chromované povrchy, glazury a spáry.

 

Vyzkoušejte také HG pěnový čistič vodního kamene s intenzivní svěží vůní nebo HG pěnový čistič vodního kamene 3x silnější.

 

Přehled nebezpečných látek:
- kyselina orthofosforečná
- Alcohols, C9-11, ethoxylated
- kyselina amidosírová
- D-gluconic acid
- N,N-dimethyltetradecylamine Noxide

H302 Zdraví škodlivý při požití.
H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
H315 Dráždí kůži.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.