logo

Naposledy prohlížené

HELPMATION GYT 30-5

Cena 1 989
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

bezdotykový odpadkový koš, 30 litrů, možnost otevírání tlačítky Open/Close, materiál matná nerez ocel s ochrannou proti otisku prstů, centrální část víka matný nerez

Cena bez DPH: 1 643.80
Kód produktu: 342300076510
EAN: 8594072211270
Výrobce: Helpmation
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

 

Odpadky v luxusu

Pořiďte si domů luxusní bezdotykový odpadkový koš, který se bude skvěle vyjímat v každé moderní domácnosti. Odpadkový koš Helpmation GYT 50-5 z prémiové řady DELUXE elegantním nerezovém provedení v kombinaci s černou barvou se stane praktickým a designovým doplňkem vaší domácnosti.

Řada DELUXE je vybavena speciálním novým systémem otevírání Protect. Systém Protect vám zaručuje vysokou spolehlivost a především odolnost při používání. Koš je vyroben z kartáčované matné nerezové oceli. Povrchová úprava proti otiskům prstů Fingerprint Proof zajistí, že bude stále jako nový, bez jediného otisku.

 

Bezdotykové ovládání

Podstatou bezdotykového koše je infračervený senzor, díky kterému se koše nemusíte vůbec dotýkat. Stačí jen přiblížit ruku na 25 cm nad senzor a víko se automaticky a nehlučně otevře. Po použití se samo zavře.

Tento systém zajišťuje hygienické používání koše a snížení výskytu bakterií, což ocení především rodiny s dětmi. V případě potřeby jsou na víku umístěna tlačítka pro ruční ovládání.

 

Extra dlouhá výdrž

Z praktických důvodů se v zadní části koše nachází účelné tlačítko ON/OFF určené k úplnému vypnutí víka. K zajištění odpadkového pytle je koš vybaven praktickým pojistným kruhem.

Objem koše je 50 l a je vhodný například do menších místností. Při otevření pak dosahuje koš výšky 92 cm. K napájení výrobce doporučuje alkalické baterie 3 x LR20/D 1,5 V. Výrobce uvádí, že v případě použití kvalitních baterií se víko otevře až 10000krát.