logo

Naposledy prohlížené

HELPMATION GFS 302

Cena 799
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

sterilizér kartáčků a dávkovač zubní pasty, bílo-modrá barva, drták na 4 kartáčky, provoz na baterie nebo adaptér, adaptér je součástí balení, automatický dezinfekce každých 12 hodin

Cena bez DPH: 660.33
Kód produktu: 341410016510
EAN: 8594072211089
Výrobce: Helpmation
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Chytrý pomocník do koupelny

Klasický rituál čištění zubů začíná namočením kartáčku a následným vymačkáním pasty na něj. Jaké je však správné to pravé množství pasty a je váš zubní kartáček dokonale zdravotně nezávadný? Pořiďte si Automatický dávkovač pasty a sterilizér zubních kartáčků Helpmation GFS-302 a budete mít jistotu, že je vše v pořádku.

 

Tato sada vám ranní hygienu nejen usnadní, ale zároveň vám zajistí zdravotně nezávadné kartáčky bez bakterií.

 

Dokonale čisté kartáčky

Rychlé dávkování pasty bez jakékoliv námahy ocení po ránu jistě každý. Jen vložíte kartáček do dávkovače, který následně automaticky vymáčkne požadované množství pasty. Dávkování je nastaveno tak, aby bylo množství co nejšetrnější. Pasta vám tak vydrží mnohem déle než při manuálním vymačkávání.

 

Součástí dávkovače je UV sterilizátor zubních kartáčků určený až pro 4 kusy kartáčků včetně elektrických. Spuštění i ukončení UV sterilizace je nastaveno automaticky a trvá 8 minut. Proces se opakuje každých 12 hodin a dle výrobce zničí až 99 % bakterií.

Dlouhá výdrž

Celý systém je napájen 3 kusy baterií AAA, LR03. Součástí balení je adaptér DC 5V. Podle výrobce je životnost UV sterilizace 6000 hodin, což je při délce jednoho procesu po 8 minutách pořádná dávka zničených bakterií.

Z praktických i estetických důvodů se celým systém bude skvěle vyjímat na zdi u umyvadla. K připevnění se doporučuje použít 3M pásku či šroubky.