logo

Naposledy prohlížené

Gorenje KAM26THP

Cena 11 990
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Mobilní klimatizace funkce dálkové ovládání a časovač, energetická třída A+, chladící výkon 9000 BTU/h, uchladí místnost o velikosti 25 m3, hlučnost 52 dB, časovač a dálkové ovládání.

Typ produktu:
Klimatizace
Cena bez DPH: 9 909.09
Kód produktu: 100000705400
EAN: 3838782304255
Výrobce: Gorenje
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Gorenje KAM26THP

Mobilní klimatizace funkce dálkové ovládání a časovač, energetická třída A+, chladící výkon 9000 BTU/h, uchladí místnost o velikosti 25 m3, hlučnost 52 dB, časovač a dálkové ovládání.

Kvalitní klimatizaci oceníte nejen v parných letních dnech. Během pár okamžiků dokáže vytvořit příjemné vnitřní klima. Tento model je vhodný doslova do každé domácnosti, do podkroví, do kancelářských prostor apod. Díky univerzální bílé barvě a kompaktním rozměrům se stane vítanou součástí vašeho interiéru. Jeho instalace je jednoduchá, ovládání snadné a provoz úsporný. Nabídne topení, chlazení, větrání a odvlhčování. Má několik praktických funkcí, jako je například automatický výběr nejvhodnějšího provozního režimu, noční režim pro snížení výkonu, automatický restart v případě výpadku proudu atd. Vše můžete snadno ovládat pomocí přehledného LED displeje, dálkového ovládání, nebo i pouze pomocí tlačítka vypnout/zapnout.

Podle aktuální pokojové teploty klimatizace sama automaticky zvolí ten nejvhodnější provozní režim, ať už to bude topení, chlazení, větrání, nebo odvlhčování. Během chvilky vykouzlí příjemné podmínky, abyste se uvnitř cítili dobře.  

Noční režim je velmi praktická funkce, která vám umožní automatické snížení výkonu chlazení, nebo topení o jeden stupeň v průběhu prvních dvou hodin provozu. Napájení klimatizace poté samovolně pokračuje dalších pět hodin, pak se automaticky vypne.

Pokud by došlo k výpadku napájení, klimatizace se po obnově napájení sama automaticky vrátí do předchozího provozního režimu. Vy se díky tomu nemusíte o nic starat.

Instalace tohoto spotřebiče je opravdu jednoduchá. Ovládání je snadné a intuitivní. Klimatizaci můžete zapínat a vypínat pomocí tlačítka, pohodlně i bez dálkového ovládání.