logo

Naposledy prohlížené

Electrolux ZB5003W

AKCE
Cena 999
Původní cena 1 175.02, Sleva 14.98 %
Dostupnost: odesíláme do 24 hodin

aku, suché vysávání, cyklónová jednotka - dvojitá filtrace, akumulátory Ni-MH - 3,6V, nádoba na nečistoty objem 0,5l, LED diodová kontrola stavu dobíjení, barva bílá

 

Cena bez DPH: 825.62
Kód produktu: 341930335022
EAN: 7332543512027
Výrobce: Electrolux
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Electrolux ZB5003W

Malý ruční vysavač Electrolux je vybaven dobíjecí baterií, hodí se tak perfektně k vysávání na všech nedostupných míst, do auta i na chatu. Berte prosím na vědomí, že je určen primárně pouze pro suché vysávání. Výkonná cyklónová technologie se vyznačuje výborným sacím výkonem. Veškeré nečistoty jsou prohnány systémem dvojité filtrace zabraňující případnému zanesení přístroje. Sací výkon lze účinně regulovat, na výběr máte ze dvou nastavení. I tento ruční model je vybaven malými kolečky a ergonomickou rukojetí pro ještě pohodlnější vysávání. LED dioda vás bude informovat pokaždé, bude-li nutné vysavač opět nabít.

Specifikace:

  • Bezsáčkový vysavač
  • Typ baterie: NiMH
  • Hlučnost: 77 dB
  • Objem: 0,5 l

 

Kolečka Soft Steer™ usnadňují vysávání a chrání choulostivé povrchy
Nová kolečka Soft Steer™ chrání vás i vaši domácnost: odlehčují vašim pažím a rukám, usnadňují pojíždění s vaším vysavačem Rapido a zároveň zabraňují nasátí tkanin do vysavače. A protože jsou tato kolečka obzvláště měkká, zabraňují také poškrábání choulostivých povrchů.
 
Cyklonická technologie zajišťuje čistější filtry a stálý vysoký sací výkon
Při zanesení filtru vašeho vysavače prachovými částicemi může dojít ke ztrátě sacího výkonu. Aby k tomu nedocházelo, vysavač Rapido používá technologii cyklonické separace prachu, která víří prachové částice dokola a zajišťuje, aby skončily tam, kde mají: v nádobce na prach a ne ve filtru.
 
Ergonomická rukojeť pro praktické použití vysavače Rapido, kde si jen vzpomenete
Vysavač Rapido byl navržen pro práci. Proto byla při vytváření návrhu rukojeti klíčovým slovem ergonomie. Především ale můžete s vysavačem Rapido účinně vysávat kdekoli – od vysoko umístěných zásuvek až po podlahy. Rukojeť usnadňuje rychlé uchopení nebo naopak uskladnění.
 
Přehled dalších vlastností
  • Indikace potřeby nabití
  • Bezdrátový akumulátorový vysavač
  • Snadné vyprazdňování vysavače
  • Na dotek měkká rukojeť
  • Funkce čištění filtru Snap Clean

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });