logo

Naposledy prohlížené

ECG SM 900 Mix&Go

Cena 1 199
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

smoothie mixér, příkon 900 W, 0,9l mixovací nádoba, 1 stupeň rychlosti, vhodný pro mixování, drcení ledu, pulzní spínač, protiskluzové gumové nožičky, příslušenství - 0,9l, 2x 0,7l a 0,5l plastová nádoba z tritanu, 3x víčko s pítkem, 2x šroubovací víčko, 2x nerezový sekací nůž, hmotnost 2,1 kg

Typ produktu:
Mixéry
Cena bez DPH: 990.91
Kód produktu: 340330024958
EAN: 8592131305939
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG SM 900 Mix&Go

Šikovný pomocník pro přípravu koktejlů

ECG SM 900 Mix&Go je ideální volbou nejen pro všechny vyznavače aktivního životního stylu.

Kromě osvěžujících zdravých smoothie zde můžete také připravit i proteinové nápoje, vynikající koktejly na večírky i výživu pro nejmenší. Díky unikátnímu řešení umixované nápoje nebudete muset nikam přelévat – stačí pouze vyměnit mixovací nože za praktické víčko a vzít si svůj nápoj kamkoli s sebou.

Úžasný výkon

S pomocí 4 extra ostrých nerezových nožů poháněných výkonným 900W motorem získáte ze svých surovin maximum všech důležitých výživných látek. Kromě jiného si tento mixér bez problémů poradí i s většími kusy potravin a kostkami ledu. Pro lepší kontrolu nad celým procesem mixování můžete využít i šikovnou funkci pro pulsní mixování.

K dispozici zde máte dohromady 4 mixovací nádoby společně s 5 praktickými uzávěry. Dodávají se ve velikosti 900 ml700 ml a 500 ml. Všechny nádoby jsou vyrobené z nezávadného Tritanu - jedná se o specifický druh plastu, který neobsahuje žádné škodlivé látky. Navíc se vyznačuje velmi vysokou odolností vůči mechanickému i chemickému poškození a také neabsorbuje vůně ani barvu potravin.

Spolehlivé zabezpečení

Aby byla obsluha přístroje co nejvíce bezpečná a pohodlná, je vybaven protiskluzovými nožkami, které zajišťují vysokou stabilitu při provozu. Samozřejmě zde nesmí chybět ani speciální pojistka proti přehřátí.

Kromě bohaté výbavy se tento model může pochlubit i velice snadným ovládáním, které zvládne opravdu každý.

ECG SM 900 Mix&Go by měl být součástí základního vybavení každé moderní kuchyně.