logo

Naposledy prohlížené

ECG SJ 2150 Per la Vita

Cena 2 499
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

slow (šnekový) juicer, plnící otvor 55 x 35 mm, nádoba na šťávu a odpad 2x 1 l, nerezové provedení, nerezové filtrační síto, uzávěr proti odkapávání, výkonný DC motor 150 W, příslušenství: kartáček na čištění

Cena bez DPH: 2 065.29
Kód produktu: 340720154958
EAN: 8592131305083
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG SJ 2150 Per la Vita

Vitamínová bomba

Milujete čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu plnou vitamínů. Čistá energie, která se do vás jedním douškem dostane, je skutečně nenahraditelná. K přípravě této vitamíny nabité pochoutky vyzkoušejte slow (šnekový) juicer ECG SJ 2150 Per la Vita, který vám pomůže připravit chutnou šťávu plnou živin.

Díky elegantnímu barevnému provedení metalické hnědé v kombinaci s bílou se z tohoto odšťavňovače stane nejen užitečný, ale také i designový doplněk vaší domácnosti.

Šnečí otáčky

Podstatou šnekového odšťavňovače jsou nízké otáčky, které zachovávají ve šťávě více živin a vitamínů z použitých surovin. Přístroj pak dosahuje maximálně 80 otáček za minutu. V případě potřeby lze nastavit funkci zpětného chodu, která vám usnadní čištění a údržbu spotřebiče.

Odšťavňovač je vybaven hned dvěma objemnými nádobami – nádobou na šťávu a nádobou na odpad – každá pojme maximálně 1 l.

Výkonný motor

Specialitou spotřebiče je pak vysoce výkonný speciální DC motor, díky kterému vydrží odšťavňovač souvisle pracovat až 3 minuty. Z praktických důvodů je přístroj vybaven pro větší stabilitu přísavnými nožičkami a bezpečnostní pojistkou. Součástí balení je také účelný kartáč na čištění síta.