logo

Naposledy prohlížené

ECG S 3170

Cena 399
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

pro přípravu 4 trojúhelníčkových sendvičů, nerezové provedení, nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch, tepelně izolovaná rukojeť, indikátor připojení k síťové zásuvce / připravenosti k pečení, příkon 700 W

Cena bez DPH: 329.75
Kód produktu: 340820594958
EAN: 8592131306387
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG S 3170

 

Neocenitelný domácí pomocník

Také si neumíte ráno představit bez pořádné snídaně? S její přípravou vám pomůže výkonný sendvičovač ECG S 3170. Příprava lahodných a křupavých sendvičů bude hračka a vy budete mít vynikající pochoutku hotovou doslova během chvilky.

Z praktických důvodů je tento model vybaven kontrolkami provozu a připravenosti. Díky elegantní kombinaci černé barvy s nerezem se přístroj hodí do každé moderní kuchyně.

 

Vynikající snídaně pro celou rodinu

Najednou můžete udělat 4 trojúhelníčkové sendviče. Za pár minut tak budete mít připravenou snídani pro celou rodinu. Díky protiskluzovým nožičkám se sendvičovač ani nehne.

Následnou údržbu tohoto domácího pomocníka maximálně usnadňuje speciální nepřilnavá úprava pečicích desek. Tepelně izolované madlo zajišťuje dokonalou bezpečnost během pečení.

 

Vejde se kamkoliv

Jistě oceníte, že můžete přístroj skladovat ve vertikální poloze. Snadno ho tedy uložíte i do menší kuchyňské skříňky.

Sendvičovač ECG je vybaven napájecí šňůrou o délce 68 cm. K jejímu snadnému uložení můžete využít praktický držák na přístroji.