logo

Naposledy prohlížené

ECG RSM 02

Cena 699
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

ruční šlehač, příkon 300 W, 5 stupňů rychlosti, vhodný pro šlehání, hnětení, TURBO tlačítko, otočná mísa, 2 hnětací háky, 2 šlehací metly, hmotnost 1,88 kgZačátek formuláře

Typ produktu:
Šlehače
Cena bez DPH: 577.69
Kód produktu: 340420254958
EAN: 8592131303560
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG RSM 02

Neocenitelný kuchyňský pomocník

Ruční šlehač s otočnou mísou ECG RSM 02 vám dokáže obratně asistovat při přípravě moučníků. Neutrální bílé provedení zaručí, že spotřebič dokonale zapadne do každé kuchyně a ovládání pak potěší svou přehledností. Šlehač spustíte pouhým posunutím tlačítka.

Otočná mísa nabízí celkový objem až 3,3 l a po použití ji můžete jednoduše umýt v myčce nádobí. Velkou výhodou je také zajištění šlehače v odklopené poloze, nemusíte se tedy obávat, že by nečekaně spadl.

Příkon spotřebiče je 300 W a pyšní se také nízkou hmotností, která nepřesáhne 1,88 kg.

Snadné nastavení rychlosti

Při použití ručního šlehače ECG RSM 02 máte k dispozici 5stupňovou regulaci otáček a snadno tak rychlost přizpůsobíte danému receptu.

Samozřejmostí je také praktické turbo tlačítko, se kterým okamžitě dosáhnete maximálních otáček a je neocenitelné třeba při šlehání bílků.

S tímto multifunkčním pomocníkem bude příprava těsta pro slavnostní dorty, bábovky nebo třeba vánoční cukroví až neuvěřitelně jednoduchá.

Praktické příslušenství

Součástí balení jsou, kromě otočné mísy, také dvě metly pro šlehání a dva háky, které si hravě poradí s hnětením těsta. Vyměnit je můžete podle potřeby, a to pouhým stisknutím tlačítka.

Veškeré příslušenství ručního šlehače ECG RSM 02 je možné mýt v myčce nádobí. Vy se tak nemusíte zdržovat v kuchyni a můžete se věnovat příjemnějším činnostem.