logo

Naposledy prohlížené

ECG RM 750

Cena 999
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

tyčový mixér, příkon 750 W, nerezová mixovací tyč, 2 stupňů rychlosti, vhodný pro mixování, šlehání, sekání, tlačítko TURBO, 4čepelový sekací nůž, protiskluzová úprava, příslušenství - 600ml mixovací nádoba, 500ml sekací nádoba, nerezové sekací nože, nerezový nástavec na šlehání

Typ produktu:
Mixéry
Cena bez DPH: 825.62
Kód produktu: 100000146987
EAN: 8592131307117
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG RM 750

Multifunkční pomocník ECG RM 750

S tyčovým mixérem ECG RM 750 v černo-stříbrném provedení bude příprava jídel až neskutečně snadná. Hravě si poradí s mixováním, šleháním, ale také sekáním potravin a brzy si bez něj vaření nebudete umět představit.

Tělo spotřebiče je opatřeno speciální protiskluzovou úpravou a pyšní se nízkou hmotností, což značně usnadňuje manipulaci s ním.

Mixér vyniká také velmi tichým provozem a používá výkonný DC motor, který dosahuje příkonu až 750 W.

Přehledné ovládání

Tyčový mixér ECG RM 750 umožňuje při použití plynule regulovat rychlost a intenzitu. Ovládání je velmi přehledné a vše potřebné nastavíte prostřednictvím otočného knoflíku a dvou tlačítek.

K dispozici máte také praktické turbo tlačítko, se kterým okamžitě dosáhnete maximálních otáček. 4čepelový nerezový sekací nůž je velmi odolný a bez problému si poradí se zmraženými potravinami, ale třeba také vařící polévkou.

Příslušenství, které oceníte

S tyčovým mixérem ECG RM 750 získáváte také bohaté příslušenství.

Při sekání zeleniny nebo ořechů jistě oceníte prostornou nádobu o objemu 500 ml, která navíc disponuje samostatnou čepelí.

Plastová nádoba s kapacitou 600 ml se pak hodí pro běžné mixování potravin, ale skvěle poslouží také spolu s nerezovým nástavcem na šlehání.

Samotná výměna nástavců je pak velmi jednoduchá. Díky tomuto multifunkčnímu pomocníkovi se čas, který trávíte v kuchyni, sníží na minimum.