logo

Naposledy prohlížené

ECG RK 1758 Blue

Cena 349
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

objem 1,7 l, oboustranný vodoznak, středový konektor, skryté topné těleso, 360° otočná základna s navíjením kabelu, odnímatelný a omyvatelný filtr proti vodnímu kameni, ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody, světelná signalizace provozu, max. příkon 2200 W

Cena bez DPH: 288.43
Kód produktu: 341112314958
EAN: 8592131305540
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Svěží barevné provedení

Poohlížíte se po nové rychlovarné konvici v optimální cenové kategorii? Dáváte přednost svěžím barvám před černou? V tom případě sáhněte po rychlovarné konvici ECG RK 1758 Blue.

Čistá kombinace bílé a světle modré vypadá opravdu skvěle a ocení ji milovníci jemných barevných variant. Plastové provedení je BPA Free, což znamená, že je zcela zdravotně nezávadné.

 

Pohodlná manipulace

Tento model disponuje objemem 1,7 l vody, a proto v něm připravíte čaj či kávu i pro větší návštěvu. O množství vody vás informuje praktický ukazatel. Na provoz přístroje vás upozorňuje světelný indikátor.

Manipulaci s konvicí vám maximálně usnadní ergonomická rukojeť a lehká konstrukce přístroje. Podstavec je otočný o 360°, a proto na něj můžete konvici kdykoliv postavit, ať už je natočený jakkoliv.

 

Velmi snadné čištění

V případě údržby jistě oceníte vyjímatelný omyvatelný filtr proti zbytkům vodního kamene. Filtr se následně do konvice opět velmi snadno nasadí.

Z praktických důvodů je tento model vybaven několika bezpečnostními prvky. Samozřejmostí je pojistka proti přehřátí nebo automatické vypnutí.