logo

Naposledy prohlížené

ECG RB 010 White

AKCE
Cena 299
Původní cena 398.99, Sleva 25.06 %
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

Radiobudík s PLL FM tunerem, 0,6 LED displej s bílym podsvícením, 10 FM předvoleb, 2 časy buzení , Snooze / Sleep funkce, funkce stmívání, kompaktní rozměry

Cena bez DPH: 247.11
Kód produktu: 150230454958
EAN: 8592131175693
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

 

Špičkový radiobudík ECG

Pokud se poohlížíte po moderním budíku, který by vám zpříjemnil každodenní brzké vstávání, věnujte pozornost modelu ECG RB 010. Jedná se o moderní přístroj, prostřednictvím kterého se budete moci probouzet za zvuku vaší oblíbené rozhlasové stanice. Do vestavěné paměti si budete moci uložit až 10 rádií vysílajících v pásmu FM.

 

Elegantní design

O aktuálním čase vás bude tento radiobudík informovat prostřednictvím moderního LED displeje, který se může pochlubit i praktickou funkcí stmívání pro optimální nastavení intenzity jasu. Díky ní vás v noci nebude rušit žádné nepříjemné světlo.

Zaručeně navíc oceníte i elegantní světlý design budíku, díky kterému přístroj skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru.

 

Praktické funkce navíc

Radiobudík ECG RB 010 disponuje funkcí duálního alarmu, souběžně si tak budete moci nastavit dva různé časy buzení. Kromě FM rádia si přitom můžete jako zvuk budíku zvolit i klasický bzučák.

Pokud rádi usínáte s hudbou, jistě oceníte i režim Sleep, který vám umožní nastavení doby, po které se zapnuté rádio automaticky vypne.

 


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });