logo

Naposledy prohlížené

ECG PH 6520

Cena 1 499
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Pomalý elektrický hrnec , digitální ovládání, nerezový broušený povrch, vyjímatelná keramická nádoba 6,5 l, časovač, skleněná poklice z bezpečnostního skla, příkon 320 W.

Typ produktu:
Pomalé hrnce
Cena bez DPH: 1 238.84
Kód produktu: 341030044958
EAN: 8592131306363
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG PH 6520

ECG PH 6520 je pomalý hrnec, určený na šetrné vaření, dušení a pečení a vaření bez připálení a potřeby stálého míchání. Nabízí   provozní režimy / 2 úrovně teploty: low, high, keep warm.  Objem vnitřní nádoby je 6,5 l.

Parametry:

  • Čas vaření lze nastavit v rozmezí od 30 minut až do 12 hodin.
  • Elektronický ovládací panel s LED displejem
  • Vyjímatelná vnitřní keramická nádoba 6,5 l
  • Žáruvzdorná skleněná poklice s tepelně izolovaným madlem z odolného plastu
  • Nerezové provedení vnějšího pláště hrnce
  • Max objem: 6,5 l
  • Jmenovité napětí: 220–240 V~ 50/60 Hz
  • Jmenovitý příkon: 320 W
  • Rozměry: 41,5 x 27,5 x 30 cm (Š x V x H)

Hlavní výhody "pomalého" vaření

Tato metoda je charakteristická dlouhou dobou vaření při nízkých teplotách, proto se zjednodušeně nazývá pomalé vaření . Hlavní výhodou pomalého vaření je, že si potraviny uchovávají své aroma a chuť. Díky této úpravě bude chuť přidaných bylinek a koření výraznější a maso jemnější. Další nespornou výhodou je, že se připravovaný pokrm nedá prakticky připálit. Pomalé vaření v hrnci s vnitřní keramickou nádobou zaručuje perfektní a rovnoměrnou tepelnou úpravu zejména celých kusů masa a také drůbeže vcelku, tedy kachny, husy a další. Oblíbená jsou také jídla tzv. vše v jednom hrnci, kdy se celý pokrm vaří dohromady, což ušetří čas strávený přípravou jídla.

Komfort vaření ve "Slow Cooker„ hrnci

Vnitřní keramický hrnec se ohřívá rovnoměrně a perfektně rozděluje teplo kolem vařeného pokrmu. Keramický hrnec lze rovněž samostatně použít na gratinování a zapékání v troubě a také v něm můžete pokrm přímo servírovat na stůl. Na ovládacím panelu lze nastavit provozní teplotu ve třech stupních - vysoká, nízká nebo udržování v teple. Dále lze nastavit dobu přípravy pokrmu. Přednastavena je 12hodinová fáze vaření, po jejímž uplynutí se pomalý hrnec automaticky přepne na režim udržení v teple na 6 hodin. Stisknutím tlačítka lze naprogramovat v 30 minutových krocích i vlastní časy vaření v rozmezí od 30 minut až do 12 hodin.