logo

Naposledy prohlížené

ECG MH 158

Cena 1 699
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Multifunkční hrnec, fondue, dušení, vaření v páře, vaření, smažení, fritování, zapékání, grilování, objem nádoby 5l (olej 2,9 l), nast. teploty 80-240 °C, vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem, příslušenství: fondue set 6 vidliček, mřížka na vaření v páře, fritovací koš, příkon 1500 W

Typ produktu:
Multifunkční hrnce
Cena bez DPH: 1 404.13
Kód produktu: 341020064958
EAN: 8592131302686
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG MH 158

Hned 8 kuchyňských spotřebičů zastoupí 1 elektrický multifunkční hrnec ECG MH 158. Kromě práce vám tento pomocník ušetří v kuchyni i spoustu místa. Místo pánve, hrnců, fritézy a spousta dalších si vystačíte s jedním pomocníkem. Rozhodně by neměl chybět v žádné moderní domácnosti.

Dominantou přední části hrnce je otočný volič, kterým snadno nastavíte požadovanou teplotu. Součástí ovládacího panelu je také praktická legenda, abyste věděli, jaký program na konkrétní pokrm použít. 

Multifunkční hrnec ECG nabízí celou řadu možností, jak tepelně zpracovat jídlo. Vybrat si můžete klasické vaření, dušení, smaženífritovánígrilování, zapékání, vaření v páře či přípravu fondue. Díky kapacitě nádoby 5 l připravíte pohoštění pro celou rodinu. Spotřeba během fritování je 2,9 l oleje.

Dle konkrétního pokrmu lze teplotu regulovat v rozpětí od 80 do 240 °C. Multifunkční hrnec ECG zkrátka dokáže zpracovat masozeleninu, rýži, ryby apod. a to mnoha různými způsoby.

Bohatá není pouze programová nabídka, ale i množství doplňků, které vám přípravu jídla maximálně usnadní. Pro přípravu fondue je součástí balení 6 fondue vidliček. Na vaření v páře je určena speciální mřížka a součástí je také mřížka na grilování. Samozřejmě nechybí ani fritovací koš, díky kterému si připravíte křupavé hranolky.

Vnitřní nádobu s nepřilnavou povrchovou úpravou, lze vyjmout, a proto se velmi snadno čistí. O právě připravovaných pokrmech budete mít stále přehled díky průhledné poklici. Stabilitu během vaření zajišťují protiskluzové nožky.