logo

Naposledy prohlížené

ECG BTS S1 Black

Cena 499
Dostupnost: K odeslaní obvykle do 1-2 dnů

Bluetooth 4.2, TWS, Zesilovač s DSP, IPX4, 5W, baterie 1000mAh, Výdrž 7h při 70% hlasitosti, Přehrávání z micro SD karty (max. 32GB), MP3/WMA/APE/FLAC, Pasivní Subwoofer, Mobile Hands-free communication.

 

Typ reproduktoru:
Bezdrátové reproduktory
Cena bez DPH: 412.40
Kód produktu: 150240164958
EAN: 8592131176157
Výrobce: Ecg
Záruční doba: 24 měsíců
ks

Mějte hudbu vždy po ruce

S bezdrátovým reproduktorem ECG BTS S1 můžete mít svou oblíbenou muziku neustále u sebe. Jde totiž o miniaturní přístroj, který se vám vejde do dlaně, a přesto vám dokáže zprostředkovat zvukovou reprodukci velmi dobrých kvalit. Rozměry reproduktoru jsou 40 mm (výška) × 99 mm (průměr).

Reproduktor disponuje i vestavěným mikrofonem, takže jej můžete jednoduše využít i pro hands-free komunikaci. Skvělou zprávou je pak i jeho odolnost vůči vodě, která je zaručena certifikací IPX4.

Užijte si bezstarostný poslech

Prostřednictvím reproduktoru ECG BTS S1 můžete poslouchat hudbu, kterou máte uloženou ve svém chytrém telefonu či tabletu. Zařízení totiž využívá bezdrátovou technologii Bluetooth 4.2. Kromě toho si navíc můžete své oblíbené skladby nahrát na paměťovou microSD kartu a tu pak vložit přímo do reproduktoru. Podporovány jsou zvukové formáty MP3WMAAPE FLAC. Díky baterii o kapacitě 1000 mAh můžete reproduktor používat až 7 hodin v kuse (při 70% hlasitosti).

Překvapivě výkonný

Tento kapesní reproduktor vám i přes své miniaturní rozměry zprostředkuje opravdu kvalitní zvukovou reprodukci. Je totiž vybaven špičkovým zesilovačem s DSP a také pasivním subwooferem. Výstupní výkon tohoto zařízení činí 5 W. Ještě lepší zvukovou kvalitu si pak můžete dopřát díky funkci TWS (True Wireless Stereo), která umožňuje spárování dvou stejných přístrojů.