logo

Naposledy prohlížené

ECG ACR 5570

Cena 3 799
Dostupnost: Odesíláme do 24 hodin

ochlazovač vzduchu, ionizátor, filtrace vzduchu, zvlhčovač, dálkové ovládání, časovač, 3 mody High/Mid/Low, automatická horizontální a vertikální oscilace, kapacita 5,5L, chladící výkon 70 W, 220-240 V 50 Hz, 70 W, hlučnost 61.6 dB

Typ produktu:
Ochlazovače vzduchu
Cena bez DPH: 3 139.67
Kód produktu: 100000200328
EAN: 8592131307209
Výrobce: ECG
Záruční doba: 24 měsíců
ks

ECG ACR 5570

Fouká, zvlhčuje, ionizuje i ochlazuje

V teplých letních dnech je nejlepším přítelem výkonný ventilátor. Mobilní ochlazovač vzduchu ECG ACR 5570 však nefouká pouze vzduch. Pod kapotou ukrývá hned 4 neocenitelné domácí pomocníky. Kromě klasického ventilátoru můžete využít také zvlhčovač, ochlazovač a ionizátor.

Pro váš maximální komfort nechybí ve výbavě ani dálkový ovladač. Z pohodlí svého oblíbeného křesla tak můžete dle potřeby nastavovat intenzitu proudění vzduchu. Ovladač už nikdy nebudete hledat, k jeho uložení je totiž na přístroji vyhrazená přihrádka, a proto ho budete mít vždy po ruce.

A co všechno dokáže?

Ventilátor využívá horizontální a vertikální oscilace a můžete na něm nastavit 3 rychlosti proudění vzduchu – nízkou, střední a vysokou. Funkce ionizace je nastavená automaticky.

K ochlazování a zvlhčování vzduchu dochází s pomocí vodního čerpadla. Přístroj disponuje zásobníkem na vodu či led s užitným objemem 5,5 l. Jako chladicí médium tak lze využít nejen studenou vodu, ale i vodu s ledem nebo chladicí vložky. V případě vyprázdnění zásobníku se přístroj automaticky vypne.

Další užitečné funkce

ECG ACR 5570 je perfektně přizpůsoben všem vašim potřebám. Rovnoměrné rozptýlení vzduchu obstarává nastavitelná přední mřížka SWING. Po opětovném zapnutí nemusíte přístroj znovu nastavovat. Pamatuje si totiž poslední nastavení.

Ve výbavě nechybí ani praktický Timer pro automatické vypnutí, na kterém lze navolit vypnutí za 1, 2, 4 nebo za 8 hodin.

Po 100 hodinách provozu vás s pomocí světelného indikátoru přístroj sám upozorní na nutnost vyčištění vzduchového filtru. Filtr je vyjímatelný a omyvatelný, což údržbu velmi usnadňuje.

Snadno se přenáší

Velkou předností ECG ACR 5570 je jeho mobilní provedení. Díky praktickým kolečkům s brzdovým mechanismem ho můžete snadno přemísťovat z místa na místo. Kolečka doplňuje ergonomické madlo, které v kombinaci s nízkou hmotností (pouhých 6,5 kg) usnadňuje přenášení tohoto pomocníka.

Díky integrovanému držáku na zadním panelu už se vám nebude napájecí kabel (90 cm) válet na zemi.


$(document).ready(function() { if( $('#page_order_complete').length > 0 ) { } });